Doğmamış bebeğin şüpheli ölümü araştırılıyor

Doğmamış bebeğin şüpheli ölümü araştırılıyor

Doğmamış bebeğin şüpheli ölümü araştırılıyor
26 Nisan 2019 - 11:19

Olay Adana’nın Seyhan ilçesi Barbaros Mahallesi'nde yaşandı. Pazarcılık yaparak geçini sağlayan 26 yaşındaki Abdulkadir Ç. yaklaşık 4 yıl önce uzaktan akrabası olan 20 yaşındaki Hikmiye A. ile dini nikahla evlendi.
8 AYLIK BEBEĞİNİ KAYBETTİ
Genç çiftin bir yıl sonra bir kız çocukları oldu. Evlilikleri devam ederken, Hikmiye A. ikinci bebeğine hamile kaldı. Hamilelikte 8. aya gelen Hikmiye A. bu sabah sinir krizi geçirdi. Abdulkadir Ç. eşini kendine getirmek için tokat attı ancak genç kadın kendine gelmeyince eşini Adana Şehir Hastanesine getirdi. Doktor genç kadının yüzünde ve kulak arkasında morluklar tespit edince polise haber verdi. Genç kadın 8 aylık hamile olduğu için kadın doğum uzmanına götürüldü. Bir süre sonra genç kadın 8 aylık bebeğini kaybetti. Bunun üzerine koca doğmamış bebeğin ölümüne neden olduğu ileri sürülerek gözaltına alındı.
ÇİFTİN EVİ İNCELENİYOR
 
Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri konuyla işlgili soruşturma başlattı. Emniyete götürülen koca sorguya alındı. Abdulkadir Ç. ilk ifadesinde eşini dövmediğini, sinir krizi geçirdiği için onu kendine getirmek üzere tokat attığını söyledi. Kocanın emniyetteki sorgusu devam ederken, cinayet dedektifleri olayı araştırmaya devam etti. Çiftin evine giderek olay yerinde inceleme yapan ekipler kavga olup olmadığını araştırıyor.  Bu arada mahalle sakinleri de çiftin birbirini sevdiğini aralarında bir problem olmadığını yaşanan olaya bir anlam veremediklerini söyledi. Polisin evde çalışması devam ediyor. Bebeğin neden öldüğü otopsinin ardından ortaya çıkacak.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum