Dr. Polyanna Succi Kara’ya onur plaketi

Zirve Gazetesi’nin 25. Yıldönümü geniş katılımlı bir yemetkle kutlandı

Dr. Polyanna Succi Kara’ya onur plaketi

Zirve Gazetesi’nin 25. Yıldönümü geniş katılımlı bir yemetkle kutlandı

Dr. Polyanna Succi Kara’ya onur plaketi
20 Kasım 2019 - 08:32

Adanalı tanınmış gazeteci-yazar Veli Uçuk’un imtiyazında ki Zirve Gazetesi yayın yaşamındaki 25’inci Kuruluş Yıldönümünü Büyük Sürmeli Oteli Akvaryum Salonunda verdiği geniş katılımlı bir kutlama yemeği gecesiyle kutladı.
ZİRVE’NİN KATILIMCILAR ARASINDA ETKİN İSİMLERDE YER ALDI
Aralarında, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Vekili Cafer Esendemir, Günaydın Adana Gazetesi YANKI Köşesi yazarı Siyaset Bilimci Yaşar Kara ve eşi öğretim görevlisi Analiz Uzmanı Psikolog Dr. Polyanna Succi Kara, gazeteci-yazar Ömer Alpdoğan, amatörce programının yapımcısı ve sunucusu spor yazarı Şehmus Baysal, Genel Merkezi Kazakistan’da bulunan Türk Halkları Medeniyeti Vakfı Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Dağduran, Uluslararası İzci Lideri gazi komutan Ayhan Binboğa, ÇÖZ-DER Başkanı Ahmet Ataş, ünlü hukukçularımızdan Prof. Dr. Mustafa Topaloğlu, Emekli Ağır Ceza Hakimi Azmi Yılmaz,MHP Seyhan İlçe Başkanı Baha Bener, Çukurova İlçe Başkanı Hasan Tuğsuz, Türk Ocağı Başkanı Eğitimci Ömer Volkan Çiçek, Avşarlar Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve yöneticileri gibi bir çok etkili ism katıldı. Kutlama yemeğinde bir konuşma yapan Zirve’nin kurucusu ve imtiyaz sahibi Veli Uçuk; “Anadolu basını, yerel basın zor günlerin eşiğinde bütün bu olumsuzluklara rağmen 25 yıldır zor şartlar içerisinde da olsa okurlarımıza ulaşabilmenin onurunu yaşıyoruz verdiğiniz destekler için teşekkürler diyorum” dedi.
DR. POLYANNA SUCCİ KARA’YA 25.YIL ONUR PLAKETİ…
Söz konusu gecede Adana’mızın etkin bazı isimleri ve temsilcileri plaketle onurlandırıldı. Bu seçkin konukları arasında yer alan öğretim görevlisi tanınmış Psikolog ve aynı zamanda Analiz Uzmanı olan Dr. Polyanna Succi Kara’ya, Zİirve Gazetesi’nin yayın hayatındaki 25’inci yıldönümü etkinliği nedeniyle 25’inci yıl anısına onur plaketi verildi. Dr. Polyanna Succi bundan tam 25 yıl önce Zirve Gazetesi’nin kuruluşunda yazar olarak görev yapmıştı. Dr. Polyanna Succi’nin onur plaketini Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkan Yardımcısı Cefer Esendemir, “Tebrik ediyorum” temennisiyle takdim etti.
 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Dilara Eskicioğlulları
  7 ay önce
  Polyanna Succi Kara Hocamızı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz
 • Prof.Dr. Mustafa KİBAR.
  7 ay önce
  Sayın Dr.Polyanna Succi KARA Hanımafendiyi kutlar başarıların devamını dilerim. Prof.Dr. Mustafa KİBAR.