Dumrul: Sarıçam'a hizmet etmek için desteğe hazırım

Dumrul: Sarıçam'a hizmet etmek için desteğe hazırım

Dumrul: Sarıçam'a hizmet etmek için desteğe hazırım
18 Şubat 2020 - 15:48

 
HAYDAR ŞENGÜL
 
ADANA (GÜNAYDIN) –
Sarıçam'a gönül vermiş iş insanı, siyasetçi Mehmet Şerif Dumrul,
ilçenin her yönden gelişip kalkınması için elinden gelen gayreti göstermeye hazır olduğunu söyledi.
Dumrul, “İlçeme hizmet etmek, buradaki vatandaşların yüreğine dokunmak ve onların taleplerini dinlemek için çalışmaya hazırım. Halkımızın isteklerini yerine getirmek için makam mevki önemli değil sadece ilçemizin gelişmesi ve kalkınması için üstümüze düşen vatandaşlık görevlerini yerine getirmek yeterlidir." dedi.
Sarıçam'a hizmetin kendisini mutlu edeceğini vurgulayan Dumrul, "Burada bir siyasetçi olmam nedeniyle ben elimi taşın altına koyacağım ama herkes taşın altına elini koymalı. Herkes  var gücüyle  çalışmalı. Ben bunu ilçem Sarıçam için seve seve canla başla yapacağım Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Siyaset sadece makam ve mevki için yapılmalıdır." diyen konuştu.
Dumrul şöyle devam etti: "Kalıcı bir iz bırakmak istiyorum. İsmimin her daim en iyi şekilde anılması beni son derece mutlu edecektir. Üstüme düşen her görevi canla başla yerine getireceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Bunu bir vazife olduğunu düşünerek çalışacağım. Ülkeme ve ilçeme hizmet etmek beni mutlu edecektir." şeklinde açıklamalarda bulundu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum