Emine ile Tolga'nın düğünü 3 gün 3 gece sürdü

Tabak ve İncesöz aileleri, çocuklarının WeddingPanaroma Parkta gerçekleşen Krallar gibi düğün töreninde örnek bir ev sahipliği yaparak davetlilerle tek tek ilgilendiler

Emine ile Tolga'nın düğünü 3 gün 3 gece sürdü

Tabak ve İncesöz aileleri, çocuklarının WeddingPanaroma Parkta gerçekleşen Krallar gibi düğün töreninde örnek bir ev sahipliği yaparak davetlilerle tek tek ilgilendiler

Emine ile Tolga'nın düğünü 3 gün 3 gece sürdü
16 Temmuz 2020 - 14:46

Haydar ŞENGÜL
Genç İşadamı Tolga Tabak , gönlünü kaptırdığı dünyalar güzeli  Emine (İncesöz) Tabak  ile hayatını dillere destan 3 gün 3 gece süren bir düğün ile birleştirdi.
WeddingPanaromaParkta  gerçekleşen düğün töreni muhteşem oldu. Gelin ve damadın dostları, akrabaları, iş arkadaşları bu mutlu günlerinde onları yalnız bırakmadı. Genç çiftin arkadaşları ve damadın yakın arkadaşı Canpolat Araç Kiralama sahibi  Resul Canpolat da gecenin kral ve kraliçesine bir ömür boyu mutluluklar diledi.
PİSTİ BOŞ BIRAKMADILAR
3 gün 3 gece süren Krallar gibi Düğünün başlangıcından sonuna kadar gelin ile damat güzel bir müzik eşliğinde ve kendi hazırladıkları koreografi ile salona giriş yaparken gecenin ilk dansını gerçekleştirdiler. Gecenin çiftleri düğünün ilk danslarını gerçekleştirdikten sonra düğün törenine katılan davetliler de gelin ve damada pistte eşlik ederek alkışlarla destek verdiler. Muhteşem düğüne katılanlar gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlendiler. Gecenin Kral ve Kraliçesine mutluluklar dilediler.
Gecenin geç saatlerine kadar ilerleyen düğün töreninde davetliler, pisti bir an olsun boş bırakmazken, gelin ve damat da oyunları ile konuklara eşlik etti.
ÖRNEK EV SAHİPLİĞİ YAPTILAR
Damadın annesi Ayşe ve babası Mahmut Tabak ile gelinin annesi Nihal ve babası Atilla İncesöz çocuklarının bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür ettiler. Konukları kapıda karşılayan ve tek tek ilgilenen düğün sahipleri, “Darısı tüm bekârlara olsun” diye temennide bulundular.
Tolga  ve Emine  çiftinin düğün törenlerinde genç çiftin nikâhları kıyılırken,  kopan alkışlar eşliğinde imzalar atıldı. Nikâh şahitliklerini  arkadaşlarıTolga ve Gözde Taycı çifti yaparken onlara  bir ömür boyu sürecek olan  mutluluklarına, imzalarını atarak mutlu günlerine şahitlik ettiler.
GECEYE İŞ VE SİYASET DÜNYASINDAN  DAVETLİ KATILDI.
Adana ve Adana dışından gelen, Adana iş dünyası ve siyasetçiler genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diledi. Damat ve gelin, arkadaşlarıyla çiftetelli oynayarak, mutluluklarını ölümsüzleştirdiler.
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mahmut Tabak
    3 ay önce
    Günaydın gazetesi ve çalışana Tabak ve İncesöz aileleri olarak teşekkür ederiz.