Emine Varmış KA-VAK’ta güven tazeledi

Emine Varmış KA-VAK Adana Şube Başkanlığında...

Emine Varmış KA-VAK’ta güven tazeledi

Emine Varmış KA-VAK Adana Şube Başkanlığında...

Emine Varmış KA-VAK’ta güven tazeledi
29 Ocak 2020 - 17:25

Kısa adı KA-VAK olan Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı’nın Adana Şubesi 3.Olağan kongresini gerçekleştirerek, Emine VARMIŞ’ın Başkanlıkta yeniden Özgüven sağladığı yenilenmiş yönetimiyle Adanalının huzurunda ki etkinliğine sağlıklı yeni  bir giriş daha yaptı.

KAVAK GENEL BAŞKANI AHMET DEMİREL’İNDE İŞTİRAK ETTİĞİ ADANA ŞUBESİ KONGRESİNDE ÜYELERİN BİRLİĞİ BÜTÜNLÜĞÜ ÖNEMLE DİKKAT ÇEKTİ

Genel Merkezi Ankara’da bulunan KA-VAK  Vakfının Genel Başkanı Ahmet DEMİREL’inde iştirak ettiği Adana Şubesinin 3.Olağan Kongresinde, katılımcı üyelerin birlik bütünlük için önemli bir kaynaşma ve dayanışma  örneği sergilendiği önemle dikkat çekti.
 
Adana’mızın tanınmış Mali Müşavirlerinden Emine  VARMIŞ’ın bir kez daha güven tazelediği Başkanlığında ki KAVAK (Kadirli Eğitim  ve Kültür Vakfı ) Adana Şubesinin 3. Olağan kongresinde; Yeni Yönetim ve Denetim Kurulu Şu isimlerden oluştu.
 
Yönetim Kurulu; Emine VARMIŞ (Başkan), Kenan Topal, Mehmet Ali Kütküt, Hamza Farsak, Tuğba Şen, Ömer Özdoğan ve Abdurrahman Gündeşlioğlu.
Denetim kurulu ise; Tufan Karakuş, Muzaffer Akgüner, Adnan Atılgan, Sencer Kestir ve Davut Göz seçildi.
 
KONGRENİN ARDINDAN İLK TOPLANTIDA GÖREV BÖLÜMÜ YAPILDI
 
Kongre sonra yapılan dilek ve temenni faslında Adana Şube Başkanı Emine VARMIŞ katılımcılara hitaben yaptığı bir teşekkür konuşmasıyla tamamlanan kongrenin ardından;
 
Başkan Emine VARMIŞ’ın uhdesinde yapılan ilk toplantıda Yönetim ve Denetim kurulunda Görev Bölümü gerçekleşti. Buna göre, Yönetim Kurulunda; Emine VARMIŞ (Başkan), Kenan Topal 2. Başkanlığa, Abdurrahman Gündeşlioğlu Sekreterliğe, Mehmet Ali Kütküt ise Muhasipliğe getirilirken; Tuğba Şen, Hamza Farsak ve Ömer Özdoğan üye olarak görev yapacaklar.
Denetim Kurulunda ise; Denetim Kurulu Başkanlığına Tufan Karakuş, yardımcılığına Muzaffer Akgüner getirilirken; Adnan Atılgan,Davut Göz ve Sencer Kestir üye olarak görev yapacak.
 
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum