Eski sevgilisi barışmak istemeyince dehşet saçtı

Barışmak istemeyen eski sevgilisini oğlunun yanında bıçakladı.  

Eski sevgilisi barışmak istemeyince dehşet saçtı

Barışmak istemeyen eski sevgilisini oğlunun yanında bıçakladı.  

Eski sevgilisi barışmak istemeyince dehşet saçtı
03 Eylül 2019 - 16:10


Emekli Uzman Çavuş olan Cihan A. adlı kişinin, 1 yıl birlikte olduktan sonra ayrıldığı eski sevgilisi N.K. adlı kişi ile barışmak için konuşmak istediği iddia edildi. Cihan A., 7 yaşındaki oğlu ve bir akrabası ile hastaneye giden N.K.’yı takip etti. Hastane önünde konuşmak istediği N.K.’dan olumsuz yanıt alan Cihan A. da belindeki ekmek bıçağını çıkardı. N.K.'yı bıçaklamaya başladı. Çevredeki vatandaşlar yetkililere haber verdi. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri geldi.  Ağır yaralanan N.K.’ya ilk müdahale yapıldı. Ardından hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Cihan A., ise sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.


‘PİŞMANIM EVLENMEK İSTİYORUM’

Cihan A., sorgusunda N.K.'yi eski eşinden kıskandığını, bu yüzden aralarında bir süredir sorun olduğunu söyledi. Olay günü N.K. ile barışmak için dondurma alarak yanına gittiğini ileri süren Cihan A., "Oğluna dondurma verdim. Çocuk sevinerek dondurmayı yemek için hastaneye girdi. Sonra N. ile konuşmaya başladık. 'Bu ilişki biterse ailemin yüzüne nasıl bakarım?' dedim. Bana hakaret etti. 'Hayatımdan çık git' dedi ve eliyle itekledi. Bir an kendimi kaybettim. Beynim döndü. Kişisel korunmam için arkadaşımın dükkanından aldığım ekmek bıçağıyla vurmaya başladım. Bıçağı kaç sefer ve neresine vurduğumu bilmiyorum. Ancak teyzesinin kızının aramıza girdiğini hatırlıyorum. Bütün cadde üzerime saldırdı ve bana vurmaya başladılar. Bayılmışım ve gözümü hastanede açtım. Olaydan dolayı pişmanım. Keşke böyle bir olay olmasaydı. Hala N.'yi seviyorum ve kendisiyle evlenmek istiyorum" dedi.

‘YAŞADIĞIM İÇİN ŞÜKREDİYORUM’

5 günü yoğun bakım olmak üzere 12 gün süren tedaviyle yaşama tutunan N.K. ise ifadesinde Cihan A. ile 4-5 yıldır tanıştığını, ilk yıl aralarında bir ilişki olduğunu; ancak daha sonra ayrıldıklarını söyledi. Cihan A.'nın kendisini saplantı haline getirdiğini, olaydan bir gün önce de zorla evine geldiğini ileri süren N.K., "Ayrılmak istedim; ama peşimi bıkamadı. Olaydan bir ay önce evimi yakmaya kalktı, beni öldürecekti; ama polisi arayınca gitti. Olay günü hastane önünde bana kavuşmak ve barışmak istediğini, pişman olduğunu söyledi. Kabul etmeyince ne olduğunu anlamadan birden bire bıçakladı. Allah beni çocuklarıma bağışladı. Yaşadığım için çok şanslıyım. Allaha şükrediyorum. Beni vatandaşlar kurtardı onların sayesinde hayattım. Onlar olmasaydı şimdi toprağın altındaydım. Şikayetçiyim" dedi.
 
(ANKARA)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum