Esnaf kooperatifi başkanları istişare toplantısında buluştu  

Adana Ticaret İl Müdürü Adana Ekiz toplantının güzel sonuçlara vesile olmasını dilerken, her zaman esnafın  ve Esnaf Kefalet Kooperatifi başkanlarının yanında olduğunu söyledi

Esnaf kooperatifi başkanları istişare toplantısında buluştu  

Adana Ticaret İl Müdürü Adana Ekiz toplantının güzel sonuçlara vesile olmasını dilerken, her zaman esnafın  ve Esnaf Kefalet Kooperatifi başkanlarının yanında olduğunu söyledi

Esnaf kooperatifi başkanları istişare toplantısında buluştu  
11 Eylül 2019 - 10:44


 
 
 
HAYDAR ŞENGÜL
 
Adana'daki kredi ve kefalet kooperatifi başkanları istişare toplantısında buluştu. Hiltonsa  Oteli'nde gerçekleştirilen toplantıya S.S. 1. Bölge Esnaf ve Sanatkarla Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Muhammet Yalçın, Ticaret Bakanlığı Adana Ticaret İl Müdürü Adnan Ekiz ve  Halk Bankası Bölge Koordinatörü Vahdet Büyüker , Halk Bankası şube müdürleri, Esnaf Kefalet Kooperatifi başkanları katıldı.
 
SORUNLARI VE TAVSİYELERİ PAYLAŞTILAR
 
Toplantıda söz alan S.S. 1. Bölge Esnaf ve Sanatkarla Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Muhammet Yalçın, kooperatiflerin ortaklarına en iyi şartlarda kredi ihtiyaçlarında yardımcı olmalarını sağlayabilmek amacıyla toplandıklarını söyledi.
Yalçın, "Bölge Birliğimiz yönetim kurulu olarak çalışma bölgesi sınırlarında Adana, Mersin ve Osmaniye illerinde bağlı Kooperatiflerimizin Yönetim Kurulu Başkanları ile Türkiye Halkbank şube müdürlerimizi bir araya getirerek bir istişare toplantısı tertipledik. Osmaniye'de yaptığımız toplantımızın ikincisi ile Adana'da bir araya gelerek Adana ve İlçelerinde faaliyet gösteren kooperatiflerimiz ve Halkbank şube müdürleri ile yaşanan ve olası sorunların ve tavsiyeleri paylaşarak geniş kapsamlı bir toplantıda buluşmaktan dolayı memnun olduğumu belirtmek istiyorum." dedi.
 
"AMACIMIZ EN İYİ HİZMET"
 
Yalçın, "Birliğimizin  amacı; ortak kooperatiflerin ortakların mamullerini en iyi şartlarla değerlendirmelerine, kredi ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olmak, çalışmalarını koordine etmek ve müşterek menfaatlerini korumaktır." derken her türlü istişare ve yardıma hazır olduklarını belirtti.
Yeni gelen kooperatif genelgelerini paylaşarak görüş alış verişinde bulunan Yalçın, "Kooperatiflerimizin Halkbank ile uyum içerisinde çalışmalıyız sorunlarımızı paylaşarak çözüme kavuşturmalıyız." diye konuştu
 
 
"EN İYİ HİZMETİ SUNMA GAYRETİNDEYİZ"
 
Halkbank Bölge Koordinatörü Vahdet Büyüker ise "Esnaflar ile bizlerin arasında bir köprü vazifesinde bulunan siz değerli kooperatif başkanlarımıza elimizden gelen desteği vereceğiz. Her zaman olduğu gibi sizlere gerekli desteği sağlayacağız, sizlerle sürekli istişarede bulunacağız. Yeter ki uyum içerisinde birliğimizi ve  beraberliğimiz bozulmasın. Halk Bankası olarak sahadayız, yanınızdayız elimizden geleni sizlerle birlikte en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olacağımızı bilmenizi istiyorum." diye konuştu.
Adana Ticaret İl Müdürü Adana Ekiz ise toplantının güzel sonuçlara vesile olmasını dilerken her zaman esnafın  ve Esnaf Kefalet Kooperatif başkanlarının yanında olduğunu söyledi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum