Eyüp Arın ile sezon sonuna kadar devam

Eyüp Arın ile sezon sonuna kadar devam

Eyüp Arın ile sezon sonuna kadar devam
03 Şubat 2020 - 10:02

TFF 1. Lig takımlarından Adanaspor’da Teknik Direktörlük görevine getirilen Eyüp Arın, ile sezon sonuna kadar devam edileceği belirtildi. Adanaspor Başkanı Bayram Akgül, Eyüp Arın’ın sezon sonuna kadar A takımda görevini sürdüreceğini söyledi. Hafta sonu ynadıkları ve 3-1 kazandıkları Osmanlıspor maçının ardından, “2-1’den sonra oyuncularımızın kendine olan güvenleri bulduğumuz üçüncü golle geldi. Hem bizi hem de oyuncularımızı rahatlattı. Bu anlamda oyuncularımızı kutluyorum” dedi.

Arın, “Maç öncesi genelde baktığımızda kazanamayan ve kendi güvenini sağlayamayan bir gurupla karşı karşıyaydık. Sezon başı planlamamızla şu andaki bulunduğumuz yer arasında çok farklı bir noktadayız. Bundaki en büyük etkenlerden birisi de futbolcuların aynı haftalarda sakatlanıp cezaların gelmesi. Bu zor süreci onlarla birlikte atlatmaya çalışacağız” diye konuştu.

Oyuncuların çok iyi mücadele ettiğini kaydeden Eyüp Arın, “Düşüncelerimizi ve istediklerimizi planladığımız şekilde ön bölgeye taşımaya çalıştık. İlk yarıyı 2-0 bitirdikten sonra oyuncularımızı riskli bir skor konusunda uyardık. 2-1’den sonra oyuncularımızın kendine olan güvenleri bulduğumuz üçüncü golle geldi. Hem bizi hem de oyuncularımızı rahatlattı. Bu anlamda oyuncularımızı kutluyorum. Osmanlıspor oyuncuları da çok iyi mücadele ettiler” ifadelerini kullandı.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum