Fatih Terim’den Talat baba’ya dua

Fatih Terim’in babası Talat Terim için ölümünün 1. Yılında anma töreni düzenlendi

Fatih Terim’den Talat baba’ya dua

Fatih Terim’in babası Talat Terim için ölümünün 1. Yılında anma töreni düzenlendi

Fatih Terim’den Talat baba’ya dua
06 Şubat 2020 - 15:46

Hüseyin Sungur
 
 
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, geçen yıl 94 yaşında vefat eden babası Talat Terim için Asri Mezarlık’taki kabri başında anma töreni düzenlendi. Fatih Terim Asri Mezarlığa gelişinde ilk önce aile dostu Adana Demirspor Kulübü Onursal başkanı merhum Orhan Demirdal ile geçtiğimiz yıl vefat eden Remzi Demirdal’ın mezarlarını ziyaret etti. Burada Fatih Terim’e Orhan Demirdal’ın ağabeyi Turan Demirdal ile 5 Ocak Gazetesi İmtiyaz sahibi Savaş Çokduygulu eşlik etti. Aile dostu Orhan Demirdal’ın kabri başında dua eden Fatih Terim, daha sonra babası Talat Terim’in kabrine geçti.
Fatih Terim babasının kabri başında gözyaşlarını tutamadı.
Adana Asri Mezarlığı'nda mevlit okutulurken Fatih Terim, annesi Nuriye Terim ve eşi Fulya Terim ile birbirine sarılarak ağladı. Terim’im kızı Buse Terim Bahçekapılı’nın da mevlit sırasında gözyaşı döktüğü görüldü.
Mevlide Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Adana Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, Adana Demirspor camiasının sevilen isimlerinden Turan Demirdal, Teknik Direktör Uğur Tütüneker, Gençlik Hizmetleri İl Spor Müdürü Abdulkadir Ataşbak, Galatasaraylı eski futbolcu Ergün Penbe, ASKF Başkanı Ahmet Bozan, TÜFAD Adana Şube Başkanı Mehmet Sümer’in teknik direktör futbol antrenörleri ve aile yakınları katıldı. Fatih Terim’in babası Talat Terim için okunan kuran-ı kerimin ardından dualar edildi ve anma töreni sona erdi


 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum