Genç kadın nişanlısını canice öldürdü

Genç kadın nişanlısını canice öldürdü

Genç kadın nişanlısını canice öldürdü
25 Şubat 2020 - 10:42

Kent Ormanı'nda bir erkek cesedi bulunduğu ihbar alan jandarma ekipleri inceleme başlattı. İncelemede cesedin 28 yaşındaki Emrah Öztürk’e ait olduğu ortaya çıktı. Emrah Öztürk'ün karın bölgesinde 8 adet 2 santimetre genişliğinde bıçak yarası olduğunu ve boğazının kesildiği öğrenildi.
Araştırmayı derinleştiren polis Emrah Öztürk’ün 22 yaşındaki nişanlısı Zehra Ö. ile öğle saatlerinde ormana geldiği daha sonra Zehra A.'nın ormandan tek başına çıktığını tespit etti.  Emrah Öztürk hakkında ailesinin İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne kayıp ilanında bulunması nedeniyle Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan araştırmada, nişanlısı Zehra Ö.'nün bilgilerine ulaşıldı. Telefona cevap vermeyen Zehra Ö., olayın ertesi günü Antalya otobüsüne binmek üzereyken jandarma ve polis ekiplerinin düzenlediği ortak çalışmayla yakalandı.

İtiraf etti

Genç kadın, yapılan sorgulama sonucunda nişanlısı Emrah Öztürk'ü öldürdüğünü itiraf etti. Zehra Ö. nişanlısını 'aralarında sorunlar olduğunu ve nişanı atacağını' söylediği için öldürdüğünü belirtti. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.(Eskişehir)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum