Genç kız evinin önünde bıçaklanarak öldürüldü

Genç kız evinin önünde bıçaklanarak öldürüldü

Genç kız evinin önünde bıçaklanarak öldürüldü
04 Aralık 2019 - 11:09


Üniversite öğrencisi ve balerin olduğu öğrenilen 21 yaşındaki Ceren Özdemir, antrenman sonrası geldiği evinin önünde kimliği belirsiz bir kişi tarafından bıçaklandı. Ağır yaralanan genç kız, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Özdemir, hastanede yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Polis ekipleri saldırganın yakalanması için çalışma başlattı. 
ABLASI KATİLİ GÖRMÜŞ
Genç kızın ablasının katil zanlısını gördüğü ortaya çıktı. Abla Özdemi’in polise verdiği ifadede "Kardeşim beni telefonla arayarak, bina giriş kapısının anahtarını istedi. Anahtarı atmak için pencereye çıktığımda binanın önünde 40 yaşlarında siyah giyimli bir şahsın olduğunu gördüm. Ceren gelince anahtarı attım. İçeri girene kadar pencerede bekledim. Sonra içeri girdim. Akabinde çığlıklar duydum, aşağı indiğimde, binanın giriş katında kardeşimi kanlar içinde buldum" dediği ortaya çıktı.
OLAY KATLİAM
Üniversite Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan, hastaneye kaldırılan Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi'nde 3'üncü sınıf öğrencisi Özdemir'in, aldığı büyük bıçak darbesiyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiğini açıkladı. Rektör Akdoğan, olayın bir katliam olduğunu, zanlının arandığını sözlerine ekledi.
ÖZEL EKİP KURULDU
Cinayetin ardından Emniyet Müdürlüğü saldırganı yakalamak için harekete geçerek özel ekip kurdu. Ceren'in cep telefonunu incelemeye aldı. Özel ekip, Ceren'in en son kimlerle görüştüğünü ve tehdit edilip edilmediğini mercek altına aldı. (Ordu)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum