Gençler konuştu Başkan Karalar dinledi

Gençler konuştu Başkan Karalar dinledi

Gençler konuştu Başkan Karalar dinledi
12 Aralık 2017 - 17:38

ADANA (GÜNAYDIN) – Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, ağırlıklı olarak üniversite öğrencilerinden oluşan gençlerin konuğu oldu. Pamuk Müzikholde gerçekleşen toplantıyı felsefe bölümü öğrencisi ve spor antrenörü Doğan Çelikten organize etti. Yaklaşık 600 gencin katıldığı toplantıya Hürriyet Gazetesinin önemli yazarlarından olan Yalçın Bayer de katıldı. Etkinliğe ayrıca 51 Türkiye, 9 Avrupa 6’da Dünya Şampiyonluğu olan Wushu Akdeniz Bölge Başkanı Hüseyin Dündar da katıldı.

Toplantıda alışılmışın aksine bu sefer gençler konuştu başkan dinledi, gençliğin sorunları gelecek kaygıları masaya yatırıldı. Gençler adına konuşan Spor Antrenörü Doğan Çelikten yaptığı konuşmada gençlerin yaşadığı sıkıntılara değindi ve kitap okumanın önemini anlattı. Bu anlamada yerel yönetimlerden ve belediyelerden beklentilerini dile getiren Çelikten, spora ve eğitime verdiği destekten ötürü başkan Zeydan Karalar’a teşekkür etti.

Daha sonra söz alan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere güvendiğini ve ülkeyi bu yüzden gençlere emanet ettiğini söyledi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum