Geri dönüşümcülerden Kandemir'e teşekkür plaketi

Geri dönüşümcülerden Kandemir'e teşekkür plaketi

Geri dönüşümcülerden Kandemir'e teşekkür plaketi
21 Mayıs 2019 - 16:17

Adana ESOB’a bağlı Adana Geri Dönüşümcüler Esnaf Odası Başkanı Kemal Deniz, hurdacı esnafına katkılarından dolayı Seyhan Belediyesi Zabıta Müdürü Ercan Kandemir’e teşekkür plaketi verdi.
 
Başkan Kemal Deniz, Adana ESOB Eğitim ve Hizmet Binası’ndaki odalarını ziyaret eden Seyhan Belediyesi Zabıta Müdürü Ercan Kandemir’i, makamında ESOB Başkan Vekili ve Yağlı Boyacılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Göktaş ile birlikte karşılayarak ağırladı.
 
Başkan Deniz, başta Adana Kemal Deniz Geri Dönüşümcüler Sitesi olmak üzere hurdacı esnafının Seyhan’daki faaliyetlerinde üyelerine her zaman destek olan Zabıta Müdürü Kandemir’e şahsı, yönetim kurulu ve esnafları adına ilgi ve alakasından dolayı teşekkür etti. Deniz, Kandemir’e hurdacı esnafına desteklerinden dolayı bir de teşekkür plaketi sundu.
 
Zabıta Müdürü Kandemir de, Başkan Vekili Göktaş ile Oda Başkanı Deniz’e ziyaretinde gösterdikleri ilgi ve samimi sohbetlerinden dolayı ve verilen plaketten dolayı da teşekkür ederken, esnafa her zaman destek olmayı sürdüreceklerini söyledi.
 
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum