GÖÇER HUKUK BÜROSU AÇILDI

Aynı gün avukat olan Göçer kardeşlerin hukuk bürosunun açılışını AK Parti Adana Milletvekili Abdullah Doğru, Baro Başkanı Semih Gökayaz yaptı.

GÖÇER HUKUK BÜROSU AÇILDI

Aynı gün avukat olan Göçer kardeşlerin hukuk bürosunun açılışını AK Parti Adana Milletvekili Abdullah Doğru, Baro Başkanı Semih Gökayaz yaptı.

GÖÇER HUKUK BÜROSU AÇILDI
26 Ekim 2021 - 12:50

Haydar ŞENGÜL
ADANA(GÜNAYDIN)


Çocuklarının hukuk bürosunun açılış kurdelesini kesen Hacı Ahmet Göçer, “Çocuklarımın adalete, hak ve hukuka bağlı kalacaklarını ve bu kutsal yolda başarılı olacaklarından eminim” dedi
 

Adana’da aynı gün birlikte avukatlık ruhsatlarını alarak mesleğe başlayan Müşerref ve Kadir Can Göçer kardeşler ikinci mutluluklarını hukuk bürolarını açarak yaşadı.

Seyhan İlçesi Reşatbey Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı Uyar İş Merkezi No:14 Kat:1 Daire :108’de bulunan Göçer Hukuk Bürosu’nun açılışına çok sayıda davetli katıldı. Göçer Hukuk Bürosu’nun açılış kurdelesini , AK Parti Adana Milletvekili Abdullah Doğru, Baro Başkanı Semih Gök Ayaz, Şoförler Odası Başkanı Kenan Yılmaz ve avukat kardeşlerin babaları Hacı Ahmet Göçer birlikte kesip ‘Hayırlı olsun’ dileğinde bulundular. 

Aynı üniversitenin hukuk fakültesinden 2020’de mezun olan Müşerref ve Kadir Can Göçer kardeşler, geçtiğimiz günlerde Adana Barosunda stajlarını tamamlayarak avukatlık ruhsatnamelerini alıp mesleğe başlamanın mutluluğunu yaşamıştı. Avukat Göçer kardeşler, hukuk bürolarını da açarak sevinçlerini taçlandırdı. Avukat kardeşlerin mesleğe adım atma ve hukuk bürolarını açma sevincine, anneleri Meryem Göçer, babaları Hacı Ahmet Göçer, kardeşleri ve dostları da ortak oldu.

AK Parti Adana Milletvekili Abdullah Doğru, Göçer Hukuk Bürosunun açılışında yaptığı konuşmada,  hukukçu Göçer kardeşler ile onları yetiştiren anne ve babalarını  tebrik ederek, hukuk bürosunun Adana’ya  ve ülkeye hayırlı olmasını diledi. Baro Başkanı Semih Gökayaz da, “İki kardeş  Müşerref ve Kadir Can Göçer meslektaşımızın avukatlık bürosunu açtık. Müşerref ve Kadir Can’ın avukatlık cübbesini kutsallığına yakışır şekilde taşıyacağından hiç şüphem yok. Meslektaşlarımın hukuk bürosunun hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum ve görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Adana'nın  sevilen siması Adana Toroslar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı ve 1998-2009 yılları arasında İtimat Kooperatif Başkanlığı görevinde bulunan Hacı  Ahmet Göçer  ve eşi Meryem Göçer çocuklarının Göçer Hukuk Bürosunun açılışını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Bizlere bu mutluluğu yaşatan çocuklarımızı kutluyor ve yaşam boyu başarılar diliyoruz. Çocuklarımızın avukatlık mesleğini layıkıyla yapacaklarından şüphem yok. Onların en büyük sermayeleri bilgileri olacaktır. Adalete, hak ve hukuka bağlı kalacaklarını ve bu kutsal yolda başarılı olacaklarından eminim. Çocuklarıma yaşamları boyunca başarılar diliyorum” dedi.
 
Hukuk bürolarının açılmasının mutluluğunu yaşayan Müşerref ve Kadir Can Göçer kardeşler de, açılışa katılanlara ayrı ayrı teşekkür etti. Kendileri gibi avukat olmak üzere staja başlayan hukuk fakültesi mezunu kardeşleri Kaan Göçer’i de en kısa zamanda hukuk bürolarına beklediklerini belirten Göçer kardeşler, “Açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan başta ailemiz ve değerli dostlarımıza, büyüklerimize sonsuz  teşekkür ediyoruz” dediler.

 
GÖÇER AİLESİNİ AÇILIŞTA YALNIZ BIRAKMADILAR
Adanalı genç avukat kardeşler Müşerref ve Kadir Can Göçer kardeşlerin Göçer Hukuk Bürosu’nun açılışına, AK Parti Adana Milletvekili Abdullah Doğru, Adana Barosu Başkanı Av. Semih Gökayaz , Şoförler Odası Başkanı Kenan Yılmaz, Hacı Ahmet Göçer , Ceyhan Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı İbrahim İkidağ, Servisçiler Odası ve Esnaf Sanatkarlar Odası Birlik Başkan Vekili Ünsal Perçin, Minibüsçüler Odası Başkanı Nihat Sözütek, Galericiler Odası Başkanı Mehmet Güveloğlu, Yeşiloba Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Murat Şahin, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ARGE Uzmanı İrfan Bulur, Şoförler Odası Başkan adayı Umut Baykan ile çok sayıda davetli katıldı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum