GoPro Aksiyon Kameraları Maxitekno.com’da

Günlük hayatta bilişim ve iletişim teknolojilerinin hızlı yükselişini yakından takip eden MaxiTekno Bilişim, müşterilerine modern aksiyon kamerası modelleri ve kullanışlı GoPro aksiyon kamerası aksesuarları sunuyor.

GoPro Aksiyon Kameraları Maxitekno.com’da

Günlük hayatta bilişim ve iletişim teknolojilerinin hızlı yükselişini yakından takip eden MaxiTekno Bilişim, müşterilerine modern aksiyon kamerası modelleri ve kullanışlı GoPro aksiyon kamerası aksesuarları sunuyor.

GoPro Aksiyon Kameraları Maxitekno.com’da
16 Temmuz 2018 - 17:15

Doğa yolculuklarında ya da bungee jumping yaparken, bilimsel çalışmaları kayıt altına alırken ya da su altı dalışlarında, kimi zaman çocukların en keyifli anlarını ölümsüzleştirmek, kimi zaman da kask kamerası olarak motosiklet sürüşlerinde ve daha birçok ortamda yapılan aktiviteleri kayıt altına almak, daha sonra izlemek ve o anları dünyayla paylaşmak anlamında aksiyon kameraları dayanıklılığı ile tercih ediliyor. Özellikle ekstrem sporlarda, interaktif katılımın sağlandığı yarışmalarda, anı ölümsüzleştirmek anlamında hayatın her anını kayıt almayı sağlayan ve herkesle paylaşılabilir hale getiren aksiyon kameralarının kullanıcı sayısı yenilikçi teknolojileri sayesinde gün geçtikçe artıyor.

Günümüzde bilişim ve iletişim teknolojilerinin hızlı yükselişini yakından takip eden MaxiTekno Bilişim, müşterilerine modern aksiyon kamerası modelleri ve GoPro kamera aksesuarlarını online mağazasına taşıyor. Maxitekno.com web sitesinde; GoPro, Yi, Xiaomi, Sjcam, SooCoo ve Eken gibi kaliteli aksiyon kamerası markalarını bulunduruyor. Aksiyon kameraları için kafa bandı, monopod, göğüs bağlantı aparatları, çanta, batarya, şarj cihazı çeşitleri; en uygun fiyatlarla müşteri memnuniyetini ön planda tutan MaxiTekno web sitesinden satın alınabiliyor. Çeşitlilik açısından Türkiye’nin en büyük GoPro kamera aksesuarı mağazası olan MaxiTekno stoklarında, dünyanın ilk 4K 60FPS aksiyon kamerası olan Yi 4K+ Plus yer alıyor. Yi 4K+ Plus aksiyon kamerası elektronik görüntü sabitleme teknolojisi, USB Type-C bağlantı birimi sayesinde harici mikrofon desteğine, RAW formatında fotoğraf çekimi, dokunmatik ekran, canlı yayın gerçekleştirebilme ve 60 fps’de de 4K kayıt gibi özellikler öne çıkıyor. 14nm mimarisine sahip yüksek hızlı Ambrella H2 işlemci ile donatılan modelin ayrıca uzaktan yönetim özelliği de bulunuyor. Yi aksiyon kamerası ile sesli komutlarla fotoğraf çekimi, video kaydı başlatma/durdurma, seri çekim ve cihazı kapatma da yapılabiliyor.

Eachine, Ugreen, SooCoo ve Yi  markalarının Türkiye distribütörü olan MaxiTekno Bilişim, stoklarında geniş ve kaliteli ürün yelpazesi bulunduruyor. Aksiyon kamerası modelleri ve kamera aksesuarları, drone multikopter sistemleri, telefon aksesuarları, akıllı ev sistemleri, sanal gerçeklik gözlüğü ve akıllı bileklik gibi giyilebilir teknoloji ürünleri, fotoğraf ve kamera modelleri için gimbal, stabilizer ve yaka mikrofonu çeşitleri, spor ve outdoor ürünleri, bilgisayar aksesuarları ürün gruplarında dinamik bir yapıya sahip olan MaxiTekno online mağazası bol çeşitte en uygun fiyatlı ürünleri sunuyor.

Maxitekno.com online teknoloji mağazasında 2014 yılından bu yana en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemeyi hedefliyor ve müşterilerine kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşatmayı ilke ediniyor. MaxiTekno Bilişim’in sunduğu müşteri odaklı yaklaşım ve çözümleme ile en kaliteli bilişim ürünlerine sahip olmak için hemen Maxitekno.com web sitesini ziyaret edin, en güvenilir teknoloji adresinden en uygun fiyatlı alışveriş deneyimini yaşayın.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum