Görgülü: Yüz yüze eğitim çok önemli

Görgülü: Yüz yüze eğitim çok önemli

Görgülü: Yüz yüze eğitim çok önemli
26 Şubat 2021 - 11:35

 ADANA(GÜNAYDIN)

AK Parti Adana İl Yönetim Kurulu Üyesi eğitimci Melih Görgülü, yüz yüze eğitimin çocuklarımızın akademik gelişimi açısından çok önemli olduğunu söyledi
 
Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeni ile okulların uzun süre online eğitim verdiğini bunun başarılı geçtiğini ifade eden Melih Görgülü, “Ancak yüz yüze eğitim elbette daha yararlı ve gerekli” dedi.
Okullarda kademeli olarak başlatacak olan yüz yüze eğitimin çocuklarımızın açığını kapatma adına büyük önem taşıyacağının altını çizen Görgülü, şunları söyledi:
“Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk okullarımızın hemen hepsinin TSE’den güvenli okul belgesi aldığını ve yüz yüze eğitime hazır olduklarını söyledi. , Pazartesi günü de İlkokullarımız ile 8 ve 12. sınıflarımızda yüz yüze eğitim başlıyor. Bu sevinci tüm evlatlarımızla yaşamak hepimizin ortak çabası olmalı. Eğitim camiasında da aşılama başlıyor. Çocuklarımızın arkadaşları ile bir araya gelerek sosyalleşmesi, öğretmenleri ile buluşmaları, okul havasını soluması, gelişimleri açısından çok önemlidir.”
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum