GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Özence Kişisel Gelişim Kursu’na

GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Özence Kişisel Gelişim Kursu’na

GÖRKEMLİ AÇILIŞ
29 Haziran 2021 - 08:25

Adana’da faaliyete geçen Özence Kişisel Gelişim Kursu görkemli bir açılışla “Eğitim dünyasında ben de varım” dedi.
Yeşilyurt Mahallesi Şehitler Parkı arkasında hizmete açılan Özence Kişisel Gelişim Kursu, TYT-AYT, LGS’ye hazırlık kurslarının yanı sıra okula hazırlık, her hafta deneme sınavı, zorunlu soru çözümleri, grup etütleri, sınav analizleriyle ve uzman kadrosuyla 5-8 kişilik sınıflarda, hedefini 12’den vurmak isteyenlerin akınına uğrayacak.
Milli Eğitim Bakanlığı’nın 14 hijyen kuralına uygun ortamlarda eğitim verileceğini belirten Özence Kişisel Gelişim Kursu’nun Kurucusu Yağmur Esin Özence, “Kovid-19 pandemi kurallarına uygun derslikler ve etüt alanlarımızda öğrencilerimiz sağlıklı bir ortamda eğitimlerini alabilecekler. Eğitimde başarı ve kalitenin öncülüğünü yapmak adına çıktığımız yolda açılışımızı onurlandıran dostlarımıza sonsuz teşekkür ederim” dedi.
Açılış kurdelasını Çukurova Kaymakamı Mustafa Kaya, Seyhan İlçe Emniyet Müdürü Ayhan İlkar, MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı ve Özence Kişisel Gelişim Kursu Kurucusu Yağmur Esin Özence birlikte kestiler. Kaymakam Mustafa Kaya, “Hayırlı olsun” dileğinde bulunarak, eğitim dünyasına katkı koydukları için işletmecileri tebrik etti.
Açılış töreninde, Tarık Öncel, Av. Müslüm Susar, MHP İl Yönetimi Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yüksekbaş, AGEDER Başkanı Gökhan Cihangir Korkmaz ve Yönetimi, Çukurova Belediyesi Meclis Üyesi Osman Emir, kurum yöneticilerinden Mustafa Özence, Mahmut Çakıcı, Arife Kaytancı ve Esma Akçay da hazır bulundu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum