Güldür Güldür'ün ünlü oyuncusundan taksiciye darp!

Güldür Güldür'ün ünlü oyuncusundan taksiciye darp!

Güldür Güldür'ün ünlü oyuncusundan taksiciye darp!
11 Şubat 2019 - 13:18

Olay dün gece saatlerinde Kadıköy’de meydana geldi. İddiaya göre Kadıköy Hasırcıbaşı caddesi üzerindeki taksi durağından arkadaşlarıyla birlikte taksiye binen ünlü oyuncu Özgün Aydın, karşıya gideceğini söyledi. Kısa bir süre gittikten sonra aracı durdurarak araçtan inen Özgün Aydın, tekrar taksiye doğru yöneldi. Aydın’ın araçtan indiği sırada aracın kapı lastiğinin düştüğünü gören şoför, lastiği yerine takarken oyuncu Özgün Aydın ile kısa bir süre sözlü tartışma yaşadı. Sonrasında ise Özgün Aydın ve arkadaşları taksi sürücüsünü darp edip telefonunu gasp ettiler.


Taksicinin yardıma gelen arkadaşına bıçaklı saldırı
Yaşanan olay sonrası taksi sürücüsü Yakup Koca diğer telefonuyla arkadaşından yardım istedi. Kısa sürede olay yerine gelen arkadaşı İlker İlter ise bıçaklı saldırıya uğradı. Çevredeki vatandaşların müdahale etme çabası başarılı olamayınca durum polis ekiplerine bildirildi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri tarafından güçlükle yatıştırılan taraflar karakola götürüldü. Yakup Koca ve bıçakla yaralanan arkadaşı İlker İlter ise hastaneye gitti. Vücudunda darp izleri olan Yakup Koca ve bıçakla yaranan arkadaşı İlker İlter’in eline dikiş atıldı.

Karakolda tehditler savurmaya devam etti
Olay sonrası taksi şoförü Yakup Koca, bıçakla yaralanan İlker İlter ve ünlü oyuncu Özgün Aydın birbirlerinden şikayetçi olmak için karakola gitti. Karakolda taksi sürücüsüne tehditler savuran oyuncu Özgün Aydın’ın o anları kameraya yansıdı. Ünlü oyuncu taksi sürücüsüne el işareti yaparak ‘Sen yandın’ dedi.
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum