Güney Adana Kalkınma Programı Ekibi’nden Ataşbak’a ziyaret

Güney Adana Kalkınma Programı Ekibi’nden Ataşbak’a ziyaret

Güney Adana Kalkınma Programı Ekibi’nden Ataşbak’a ziyaret
22 Haziran 2019 - 09:02

Adana Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Remzi ÖZDOĞAN başkanlığında, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Koordinatörü Nida Kaya, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Koordinatörü Burcu DANACI, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Koordinatörü Pınar Güleş, İş Kur İl Müdürlüğü Koordinatörü Umut Zeybek, İl Müftülüğü Koordinatörü İdris Polat, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Koordinatörü Nevzat Güler, İl Emniyet Müdürlüğü Koordinatörü Naime Taşar, İl Sağlık Müdürlüğü Koordinatörleri Funda Söğüt ve Kemal Lapçin, KOSGEP Müdürlüğü Koordinatörü Oya Demir, Sanayi İl Müdürlüğü Koordinatörü Başak Başel, İl Sosyal Etüd ve Proje Müdürlüğü Şefi İbrahim KAYA'dan oluşan Güney Adana Kalkınma Programı Proje Ekibi, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak’ı  makamında ziyaret etti.
Ziyarette Güney Adana Kalkınma Programı kapsamında yürütülen 56 projenin içeriği ve bu projelerin Adana’mıza etkileri ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce yürütülmekte olan projelerin faaliyetleri hakkında görüşmelerde bulunuldu.
Ataşbak; “Projenin Paydaşı Olmaktan Gurur Duyuyoruz”
Toplantı sonrası görüşlerini aktaran İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, şunlara değindi. “Bu gün burada projenin her paydaşı, yaşadığımız kente hizmet edebilmek, bu kenti yaşanabilir bir kent haline getirebilmek ve kalkındırabilmek için mücadele ediyor. Güney Adana Kalkınma Programının bir paydaşı olmaktan dolayı gurur duyduğumun bilinmesini istiyorum. Proje Ekibimize bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Güney Adana Kalkınma Programı çerçevesinde yürütülen ve yürütülecek olan her türlü projede üzerimize düşeni yapmaya hazırız.”
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum