Güvenilir Medyumlar ve Sahte Medyumlar

Güvenilir Medyumlar ve Sahte Medyumlar

Güvenilir Medyumlar ve Sahte Medyumlar
11 Mayıs 2020 - 10:43

Günümüzde insanların bir umut yardım aldıkları kişiler olan medyumlar fa ve burç konularında yorumlar yapan, büyü ve vefk gibi konularda hizmet veren kişilerdir. Kendilerini aracı olarak tanımlayan ve bu dünyayı terk etmiş olan kişilerin ruhları ile iletişime geçerek mesaj ileten kişiler olarak kendilerini tanıtan ve ülkemizde olduğu gibi dünya genelinde hizmet veren medyumlar vermiş oldukları hizmetleri belirli ücretler karşılığında sunmaktadırlar. Verilen hizmete göre ücretin belirlendiği medyum hizmetlerinde gerçekten sizlere yardımcı olan işinin ehli olan medyumlar olduğu gibi kendisini medyum gibi tanıtarak insanları kandıran sahte medyumlar da bulunuyor. Bu nedenle medyum hizmeti almadan önce çalışacağınız ve hizmet alacağınız kişinin gerçek medyum olup olmadığını araştırmalı, medyumlar hakkında araştırmalar yaparak tercihinizi yapmalısınız.
Gerçek Medyumlar
Medyum hizmetleri veren gerçek medyumlar, ihtiyacınız olan konuları sezinler ve sıkıntınız ile ilgili olarak size bilgi verirler. Kendiniz anlatmaya başlamadan önce sıkıntınız hakkında yapılması gerekenleri size anlatarak sizlere profesyonel bir şekilde yardımcı olurlar. Medyum hizmeti alırken yaptırmak istediğiniz büyü ile ilgili olarak sizlere detaylı bilgiler veren medyumlar amacınıza ulaşabilmeniz için sizlere çeşitli hizmetler sunarlar. Bu hizmetleri alırken bir medyum için gerçek medyum olup olmadığı konusunda fikir edinebilirsiniz. Bir medyum ile çalışmadan önce gerçek bir medyum olup olmadığını anlamak veya medyum hizmeti aldığınızda amacınıza ulaşıp ulaşamayacağınız ile ilgili olarak fikir edinmek istediğinizde yapmanız gereken internet taraması yapmak ve yurt içi yurtdışı medyum platformlarında hizmet almayı düşündüğünüz medyum hakkında yazılanları okumak.
Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır?
Gerçek medyumlar paranormal güçlere sahip olan ve kendisinden yardım almak için gelen kişilerin sıkıntılarını anlık olarak anlayan ve onlara bu konuda nasıl yardımcı olacağınız söyleyen kişilerdir. Gerçek medyumlar aynı zamanda kişilerin zihnine girerek ne düşündüklerini de kolayca anlayabilen kişilerdir. Ayrıca gerçek medyumlar; İslam’ın şartlarını bilerek dinin gereklerine göre saygılı bir şekilde hizmet veren, dinin dışına çıkmayan kişilerdir. Allah rızası için Allah yolunda hizmet veren gerçek medyumların tel amacı insanlara yardımcı olmak ve faydalı olarak insanların mutlu olmalarını sağlamaktır. Bu nedenle gerçek medyumlarda para her zaman ikinci panda yer almaktadır.
Medyum Olmanın Belirtileri Nelerdir?
Bir insanın medyum olup olmadığını anlayabilmek için kişilerde şu belirtilen olup olmadığını incelemek gereklidir.
·    Gerçek medyumlar her zaman doğa üstü güçlere sahip olan ve paranormal güçler ile insanlara hizmet veren kişilerdir. Sahte medyumlar ise bu konuda hiçbir gücü olmayan ve insanlara hizmet veremeyen kişilerdir.
·    Medyum özelliği olan kişiler ile karşılaştığınızda sizi etkisi altına almaları birkaç saniye sürecektir. Ruhani güçleri sayesinde sizleri hemen etkisi altına alan bu kişiler doğrudan zihinleriniz ile etkileşime geçerek düşüncelerinizi okuyabilirler.
·    İnsanların üzerindeki kontrol etkilerini nesneler üzerinde de kullanan medyumlar istedikleri nesneler üzerinde hakimiyet kurabilir ve hareket ettirebilirler.
·    İnsanların hayatlarını şekillendirecek büyülerin ve tılsımların yapılmasını sağlayan gerçek medyumlar günümüzde iradelerini kullanarak herkese hizmet verirler. Kendi iradelerinin yanı sıra büyü ve tılsım yapılacak kişinin iradesini kullanarak yapılan büyüler ve tılsımlar çok hızlı bir şekilde etki gösterir.
Sahte medyumlar ise bu özelliklerden hiçbirine sahip olmayan ve sizi hiçbir şekilde etkisi altına almayan kişilerdir. Sahte medyum kişilikleri ile sürekli reklam yaparak adlarını duyurmaya çalışan bu medyumlar aynı zamanda ilk planda para hesabı yaparlar. Bu nedenle hizmet almak istediğiniz kişinin gerçek bir medyum olup olmadığını anlamak istiyorsanız size olan yaklaşımını kontrol etmeli ve parasal düşüncelerini öğrenmelisiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum