Güvenin adresi Mavi Bulvar taksi durağı

Güvenin adresi Mavi Bulvar taksi durağı

Güvenin adresi Mavi Bulvar taksi durağı
09 Ağustos 2019 - 09:02

HAYDAR ŞENGÜL
ADANA (GÜNAYDIN) –
Mavi Bulvar Taksi Durağı Başkanı Mehmet Sıddık Sözügeçer, güvenilir hizmet anlayışıyla yollarına devam ettiklerini söyledi. Sözügeçer, "Mavi Bulvar Taksi Durağı olarak bayramda da değerli müşterilerine 7/24 Hizmet vermeye devam edeceğiz. Rahat ve konforlu araçlarımızla  değerli müşterilerimiz için temel ilkemiz, araçlarımıza binen misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentilerini zamanında ve hatasız olarak karşılamaktır. Taşımacılığı profesyonel bir hizmet anlayışı ile ele alarak insana ve İnsan yaşamının önemine azami dikkat ederek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olacağımızı belirtmek istiyorum." şeklinde konuştu.
Mavi Bulvar Taksi Durağı Başkanı Mehmet Sıddık Sözügeçer  “Mavi Bulvar Taksi olarak her zaman güvene dayalı çalışmalarımızla hizmet vermekteyiz. Her zaman tüm şoför arkadaşlarımızla müşterilerimiz bizim veli nimetimizdir. Onlar bize güvenerek  çocuklarını eşlerini kısacası ailelerini teslim ediyorlar. O yüzden önceliğimiz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır." dedi
sözgüçer şöyle devam etti: "Durağımızdaki araçların tamamı temiz ve düzenlidir. Bu konuda da son derece hassasız. Mavi Bulvar Taksi durağı Adana’nın en gözde semtlerinden birisinde Yeşil yurt mahallesi Ahmet Sapmaz bulvarı üzerinde  hizmet veriyor. Müşteriye saygı bizim en önemli prensibimiz. İster kısa ister uzun mesafe olsun fark etmez. Sonuçta hepimiz rızkımız kadarını kazanabiliriz. En iyiyi sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. İletişim numaralarımız 0322 2279058 – 0322 227 01 70 – 0537 668 7373 /24 saat hizmetinizdeyiz"
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum