Halil Avcı’nın yeni projesi için geri sayım başladı

Halil Avcı’nın yeni projesi için geri sayım başladı

Halil Avcı’nın yeni projesi için geri sayım başladı
29 Ocak 2020 - 16:17

Altın, döviz, finansal platformlar gibi pek çok alternatif yatırım seçeneği olsa da gayrimenkule yatırımın her koşulda kazandırdığını kanıtlayan sektörün öncü markası Halil Avcı İnşaat’ın yeni projesi için adeta nefesler tutuldu. Hayata geçirdiği projeleri ile “Risksiz kazanmak isteyenleri” bir araya getiren firma, 41. Yılını taçlandıracağı yeni projesi için 1 Şubat’ta lansmana çıkıyor.
 Yurt içi ve yurt dışında inşaat, enerji, turizm, maden ve ziraat alanlarında faaliyetlerde bulunan Halil Avcı Şirketler Grubu bünyesindeki Halil Avcı İnşaat’ın yeni projesi için herkesten önce özel fiyat ve ödeme koşullarından faydalanmak isteyenler  www.yeniprojeyekaydolun.com adresinden ön kayıt yaptırmaya devam ediyor. 
 Bugüne kadar "Billur Yalı", "Dream Town", "Dream Garden", "Dream Park" ve "Dream Land" gibi çağdaş ve  konforlu projelerinin yanı sıra, NewYork tipi yaşam standardını yansıtan “ Dream Loft” ve  ABD'nin Florida eyaletinin Miami şehrindeki yaşam tarzını Adana’ya taşıyan “Dream Miami” ile ses getiren ve her projesi bir öncekine rakip olan firma yeni projesinde de “Dream” serisini sürdürecek. 
 Dünya standartlarındaki projeleri ile “Risksiz kazanmak isteyenleri”  bir araya getiren Halil Avcı İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan  Murat Avcı, yeni proje için detayları vermemekle birlikte, yine diğerleri gibi yüksek sosyal donatılı, temalı, kişiye özel ödeme seçenekleri ile banka anlaşmalı özel kredi avantajlarının bulunacağını ifade etti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum