Hemşehriler Mahmut Tuncer ile coştular

Hemşehri Derneklerinin Dayanışması Gecesinde Mahmut Tuncer söylediği birbirinden güzel şarkılarla geceye renk kattı.

Hemşehriler Mahmut Tuncer ile coştular

Hemşehri Derneklerinin Dayanışması Gecesinde Mahmut Tuncer söylediği birbirinden güzel şarkılarla geceye renk kattı.

 Hemşehriler Mahmut Tuncer ile coştular
15 Ocak 2022 - 11:21

Haydar ŞENGÜL
ADANA(GÜNAYDIN)


Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Hemşehri Dernekleri düzenledikleri dayanışma gecesinde birlik ve beraberliklerini pekiştirdi. Gecenin konuğu ünlü sanatçı Mahmut Tuncer söylediği şarkılar ve esprilerle herkesi coşturdu.

Elit Balo Salonu’nda düzenlenen dayanışma gecesinde konuşan Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Hemşehri Dernekleri Platformu Başkanı Mehmet Kapan, birlik ve beraberlik içinde güzel hizmetler gerçekleştiren hemşehri derneklerinin Adana'nın her yönden gelişip kalkınmasına önemli katkılar sağladığını söyledi.  Kapan, “Kaynaşma geceleri tertipleyerek birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyoruz. Bu kaynaşma gecesinin oluşmasını sağlayan Harran Dernek Başkanı İbrahim Karadaş ve Yüreğir Şanlıurfalılar Dernek Başkanı Salih Budan başkanlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Kapan, geceye katılan Türkiye’nin beyefendi sanatçısı gülen yüzü usta ses sanatçısı Mahmut Tuncer’e de övgüler yağdırıp, “Sevgili hemşerim bu özel gecede bizlerle birlikte olup gecemize renk kattığı için teşekkür ediyorum” diyerek şunları söyledi.
“Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan ve yanımızda olan değerli hemşerimiz Mahmut Tuncer’e minnettarız. Her platformda bizlere destek veren bu güzel insanın varlığı gücümüze güç katmaktadır. Gecemize katılan tüm hemşehrilerimize sonsuz teşekkürler sunuyorum. Birliğimiz, birlikteliğimizin güçlenerek devam etmesini diliyorum. Yaşadığımız Adana’mıza güzel hizmetler vermek umuduyla tekrar herkese teşekkür ederim.”
Ses Sanatçısı Mahmut Tuncer ise gecede söylediği birbirinden güzel şarkılar ve yaptığı esprilerle herkesi coşturdu. Tuncer,  yaptığı konuşmada, “Siz değerli hemşerilerimle birlikte olmaktan son derece mutlu oldum. Her zaman sizlerin yanında olmaya devam edeceğimi belirtmek isterim. Değerli hemşehrilerime, Mehmet Kapan kardeşime ve Elit Balo Ailesine bu güzel geceyi tertipledikleri ve beni davet ettikleri için teşekkür ediyorum.” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum