Hırsız yakalanınca aşka geldi "Seni Seviyorum Burçin"

Çok sayıda eve girerek hırsızlık yapan 5 kişi, polisinin düzenlediği 'Maskeli 5'ler' operasyonu ile yakalandı.

Hırsız yakalanınca aşka geldi "Seni Seviyorum Burçin"

Çok sayıda eve girerek hırsızlık yapan 5 kişi, polisinin düzenlediği 'Maskeli 5'ler' operasyonu ile yakalandı.

Hırsız yakalanınca aşka geldi
15 Mart 2019 - 15:09

Alınan bilgilere göre bir evden 5 bin tl değerinde 2 adet cep telefonu çalan şahıslar, aynı gün yine girdikleri başka bir evden 120 tl, elektronik eşya ve yaklaşık 100 bin tl değerinde otomobil çalarak kayıplara karıştı. Gelen ihbarlar üzerine harekete geçen polis ekipleri tarafından yapılan incelemeler sonucu hırsızların kullandıkları aracın plakası tespit edildi. Aracın tespit edilmesi sonrasında incelemelerini derinleştiren ekipler, şahısların 'maskeli Beşler' isimli çetenin üyeleri olduğu tespit etti. 

Şahısların İstanbul'da olduklarını belirleyen ekipler tarafından şahıslar takibe alındı. 13 Mart'ta İstanbul'un Arnavutköy ilçesinde düzenlenen operasyonda şahıslardan E.Y. (21) bir börekçide yakalandı. E.Y.'nin üzerinde yapılan aramalarda 4 cep telefonu, erkek kol saati, bir gümüş erkek yüzüğü çıktı. Daha sonra ekipler tarafından belirlenen bir adrese düzenlenen operasyonda çete lideri olduğu belirlenen M.C. (22), yakalanarak gözaltına alındı. M.C.'nin ifadesinden yola çıkılarak, B.K. (22), E.Ü. (22) isimli şahıslar da yakalandı.

Hırsızlık şüphelisi adliyeye sevk edilirken ilanı aşk etti
Emniyetteki işlemleri sonrasında şahıslar adliyeye sevk edildi. Adliyeye sevk edilen şahıslardan B.K. kendisini görüntülemek isteyen basın mensuplarına “Buradan bir şey söyleyebiliyor muyuz” deyip, “Seni seviyorum Burçin” diye bağırdı.

(Kocaeli- İstanbul)

YORUMLAR

  • 0 Yorum