‘HİZMET İÇİN ADAYIM’

Adana’da turizmci iş insanı Bilal Yıldız bağımsız Adana milletvekilliğine aday olduğunu açıkladı

‘HİZMET İÇİN ADAYIM’

Adana’da turizmci iş insanı Bilal Yıldız bağımsız Adana milletvekilliğine aday olduğunu açıkladı

 ‘HİZMET İÇİN ADAYIM’
16 Haziran 2022 - 07:49

Haydar ŞENGÜL
 ADANA(GÜNAYDIN)-
Seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte milletvekili adayları ve aday adayları ortaya çıkmaya başladı. Adana’da otel işleten turizmci iş insanı Bilal Yıldız bağımsız Adana Milletvekilliğine aday olduğunu açıkladı. Gazetemizi ziyaret eden Yıldız, Adana’ya hizmet için aday olduğunu belirterek, “Milletvekili seçilirsem Adana’yı sahipsizlikten kurtarıp layık olduğu en güzel noktaya getirmek için var gücümle çalışacağım” dedi.

Adana’da turizm ve nakliye işinin yanı sıra otel işletmeciliği yapan Bağımsız Adana Milletvekili Adayı Bilal Yıldız, aslen Batmanlı olduğunu ancak uzun yıllardır Adana’da yaşadığını söyledi. “Yıllarca Adana’nın ekmeğini yedim. Genç yaşta bir çok tecrübe kazandım. Şimdi sıra Adanama hizmet etmek gibi bir misyonum var” diyen Milletvekili adayı Yıldız, neden milletvekili olmak istediğini şöyle anlattı:

‘SİZDEN BİRİNİ SEÇİN’
“Allahın izni ve sizlerin oylarıyla milletvekilliği görevine talibim. Amacım, siz değerli Adana halkının temsilcisi olmak ve sizlerin haklarını savunmak. Bugüne kadar hangi siyasi partiden olursa olsun temsil noktasında hiçbir milletvekili halkın yanında olmadı. Seçim zamanı yanınıza gelirler. Yani sizleri seçimden seçime tanıyan ve hatırlayanlara güvenmeyin. Bunun için diyorum ki sizden birini seçin, sizinle beraber yürüsün, sizlerle dertlensin, sizler gülsün. Bugün bu kararı vermemdeki en büyük sebep Adana’mızın sahipsiz olması, sizleri temsil noktasında kimsenin olmamasıdır. O yüzden sizinle birlikte olan halktan biri olarak haklarını savunmak, sorunlarınıza çözüm bulmak için bu göreve talibim.”

‘HALKIMIN MENFAATİ İÇİN NE GEREKİYORSA YAPACAĞIM’
“Adana’da yaşayan herkese daha iyi şartlarda nitelikli istihdam ve girişimcilik altyapısı sağlanması için temsilde adaleti sağlamak ve mevcut partilere mahkum olmadığımızı göstermek için Adana’nın geleceği ve gençliği için sonuna kadar kararlıyım” diyerek sözlerine devam eden Bağımsız Milletvekili Adayı Bilal Yıldız, “Adana’nın diğer şehirlerimize ve dünyada ki diğer şehirlere göre geride kaldığı aşikar. Adana’nın yeni yollara kavuşması, çevre düzenlemesine  girmesi, çarşı bölgesinde kambur haline gelen trafik ile ilgili düzenlemelerin yapılması, yeni yoların açılması, alt geçit projelerinin düzenlenmesi, kalkınan yeni ve güzel bir Adana’yı yaratmak adına kararlıyım ve halkımın menfaati için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım” diye konuştu.
Adana genelinde gençlerin işsizlik problemine son vermek için sonu kadar mücadele etmek adına karalı olduğuna dikkat çeken Bağımsız Adana Milletvekili Adayı Bilal Yıldız sözlerini şöyle sürdürdü:

‘YUMURTALIK VE KARATAŞ CAZİBE MERKEZİ OLACAK’
“Bir turizmci olarak; Adana’nın şehir merkezine, esnaf ve vatandaşlarına yarar sağlayacak turist akınına uğraması adına turizm önceliklerim arasında olacak. Turizm sahalarının genişletilmesi ve teşviklerin verilmesi için mecliste gereken tüm çalışmaları yapacağım. Adana’ya bağlı olan Yumurtalık ve Karataş’ı turizm cenneti yapmak için çalışacağım. Bu iki güzel ilçemizin sahil ve plajlarının cazibe merkezi olması için gerekli yatırımlarım yapılmasını sağlayacağım. Yabancı ülkeler ile ülkemizde Karataş ve Yumurtalık’ın tanıtımının yapılması ile hem Adana kazanacak hem de şehrimiz kalkınacaktır. Yıllardan bu yana Adanalı hemşerilerimize yapılan haksızlıklara ‘dur’ demek için kararlıyım. Bu sebepten dolayı Adana Bağımsız Milletvekili olmak için yola çıktım. Siz değerli Adana halkımıza hizmet etmek için var gücümle çalışacağıma söz veriyorum. Ayrıca sokaktaki dostlarımız için de tüm hayvan severlerle birlikte olup onların barınma sorununu çözüme kavuşturacağım.”
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Alpin
    3 hafta önce
    Adanin sizin gibii dürüst sozünü tutan sadık adaylara ihtiyaci var Adam sın adam