HONOR’dan Adana’ya özel indirim

HONOR’dan Adana’ya özel indirim

HONOR’dan Adana’ya özel indirim
25 Mayıs 2019 - 08:06

eknolojiyi, modaya ve gençlerin ihtiyaçlarına adapte eden vizyoner ürünlerin yaratıcısı HONOR, daima yüksek fiyat performans oranına sahip cep telefonları sunma hedefini yeni bir kampanya ile taçlandırıyor. Honor, fiyat/performans anlamında devrim yaratan ürünleriyle, Vatan Bilgisayar mağazalarında yer alarak Türk tüketicisine ulaşmaya devam ediyor. Vatan Bilgisayar’ın Adana’da yeni açılan mağazasında da ürünleriyle yer alacak olan HONOR, açılış sebebiyle HONOR 8X ve HONOR 10 Lite modellerini yeni bir indirim kampanyası ile sunuyor. Mağazanın açılışına özel olarak düzenlenen kampanyada HONOR 8X cep telefonu 2.399 TL yerine 1.999 TL, HONOR 10 Lite cep telefonu ise 1.999 TL yerine 1.799 TL fiyat etiketi ile kullanıcılarla buluşuyor.

 

Yolgünlükleri adlı Youtube kanalıyla ünlenen Emre Durmuş’da, Vatan Bilgisayar mağazası açılışına katılarak Honor ekibine destek verdi. Açılış etkinliğine katılan Emre Durmuş, takipçileriyle de biraraya geldi.

 

Honor 8X minimalist tasarım anlayışı ile geliyor

Minimalist bir tasarım felsefesi ile geliştirilen yeni model Honor 8X, yüzde 91 gibi yüksek bir ekran gövde oranına sahip. Honor 8X bu tasarım anlayışı sayesinde, küçük bir gövdeye 6.5 inçlik büyük bir ekranı sığdırıyor.

Honor 8X, şık bir tasarım, yüzde 91 ekran gövde oranı, iddialı yapay zeka desteğine sahip ön ve arka kameraları, 5.5 inçlik bir gövdeye sığdırılan 6.5 inç ekran ve ince çerçevesi ile gelişmiş bir telefon olarak mükemmel bir kullanım deneyimi sunuyor.

 

Arka yüzü açıya göre renk değiştiren bir tasarıma sahip olan telefon, şıklık ve performansı bir arada isteyenlerin beklentilerini karşılıyor. Telefondaki AI yani yapay zeka sadece kamerada kullanılmıyor. Metro gibi telefonun çekmediği ortamlarda Honor 8X, 3 saniye içerisinde ağa bağlanma, yapay zeka desteği ile gürültü engelleme gibi özellikler de sunuyor.

Honor 8X, olağanüstü teknolojileri, çarpıcı minimalist tasarımı ve sofistike işçiliği ile markanın cesur tavrını ve tasarım özelliklerini ortaya koyuyor. Estetikte bilimsel bir yaklaşımı benimseyen Honor 8X, pazarda benzersiz olan işlevsellik ve güzellik arasındaki doğru bir denge kuruyor. Özellikle 15 katmandan oluşan arka yüzeyi telefonun estetik değerini artırıyor.

 

 

Honor 10 Lite: Bir moda ikonu:

Honor 10 Lite, şık tasarımı, gelişmiş ve yapay zeka destekli ön kamerası, yüzde 90’ı aşan gövde ekran oranı ve onlarca farklı güzelleştirme efekti ile uygun fiyatlı bir cep telefonu.

4'ü 1 arada ışık füzyon ve pozlama telafisi teknolojisine sahip 24 megapiksel ön kamera ile donatılan yeni model, hem gündüz hem de gece koşullarında üstün bir özçekim deneyimi sunuyor. Yapay zeka destekli kameraya sahip olan Honor 10 ailesinin yeni üyesi, cilt düzeltme, cilt tonu ayarı gibi birçok efekt ile hem kişisel hem de grup özçekimlerinde en iyi sonuçları almanızı sağlıyor. Ayrıca, Süper Gece Çekimi modu sayesinde sağladığı uzun süreli pozlama ile artık tripodlarınıza veda edeceksiniz. Renk geçişli arka tasarımı ve neredeyse çerçevesiz ekranı ile de dikkat çeken Honor 10 Lite, görsellik açısından da fark taşıyor.

Kirin 710 yonga seti ile performansın sınırlarını zorlayan telefon, 512 GB’a kadar microSD bellek kartı desteği, GPU Turbo 2.0 özelliği, asansörden çıkınca 3 saniyede 4.5G ağına bağlanmayı mümkün kılan yapay zekalı asansör modu gibi fonksiyonlarla kullanıcıların gözdesi olacak.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum