İBBA APART EVİNİZE AÇILAN KAPI

Adana’nın kent merkezinde evinizin konforunda İBBA Apart sizleri misafir etmek için bekliyor

İBBA APART EVİNİZE AÇILAN KAPI

Adana’nın kent merkezinde evinizin konforunda İBBA Apart sizleri misafir etmek için bekliyor

İBBA APART EVİNİZE AÇILAN KAPI
30 Ekim 2020 - 09:00

Haydar ŞENGÜL
Eviniz konforundaki İBBA Apart Otel, en uygun fiyatlarla evinizdeymişsiniz gibi sizleri misafir etmek için bekliyor. İşletme sahibi Emrah Dalgıç, çok uzun yıllardır hizmet sektöründe olduğunu ve bu işi severek yaptığını belirterek, “Adana ile birlikte Alanya Şeker Bech Apart 26 Odalı, Ed Royal Apart 19 Odalı Lara Çağlayan Mahallesi’ndeki  apart otellerimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz” dedi.
İBBA Apart,  Adana’nın Seyhan İlçesi Cemalpaşa Mahallesi Cevat Yurdakul Caddesi Birlik Apartmanı no:34 Seyhan /Adana’daki adreste sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor. İBBA Apart,  25 odalı. Odalar,  tek kişilik, çift kişilik ve üç kişilik. Tüm odalar klimalı, modern mobilyalar ile dizany edilmiş halde sizleri bekliyor.  Havaalanına 5 dakikalık, Otogara ise 10 dakika, AVM’lere ise yine 5 ve 10 dakikalık mesafelerde yer alan İBBA Apart, Adana’nın en merkezi yerinde 7 gün 24 saat konuklarına hizmet vermeyi sürdürüyor.  Uygun fiyat politikası ile konaklama imkanı sunan İBBA Apart Otel’de, Tv, klima, mini buzdolabı,  24 saat sıcak su, wi-fi internet ve kahvaltı standart.
Konumu itibarıyla eğlence mekanlarına, görülebilecek tarihi yerlere,  lokanta ve Adana’ya özgü meşhur mekanlara yakın olması ile de ayrı bir özelliğe sahip olan İBBA Apart’ta sanki evinizdeymişsiniz gibi rahat bir şekilde konaklayabileceksiniz.
İBBA Apart Otel’in işletmecisi Emrah Dalgıç, otellerinde rahat, huzurlu ve kaliteli konaklama hizmeti verdiklerini belirterek şunları söyledi:
“Sanatın en renkli halini yansıtan, kafeleriyle bambaşka bir görünüme bürünen, yazın ve kışın yoğun bir kitleyi barındıran Adana’nın en meşhur bölgesi olan bir yerdeyiz. Apart Otelimiz son derece merkezi lokasyonu ile ön plana çıkıp modern ve şık odalarıyla kendimize ait ücretsiz ve güvenli otopark alanımız da vardır.
Ayrıca yaşanan salgın Covid 19 virüsü nedeniyle alınan tedbirlerimiz ile sürekli odalarımız ve ortak kullanım alanlarımız dezenfektan ile temizlenip, periyodik olarak ilaçlanmaktadır. Otel bünyesinde temizlik ve dezenfeksiyon prosüdürlerinin Covid 19 tedbirleri kapsamında, en az 24 saat havalandırılmış odalar,  sosyal mesafe düzenlemeleri, maske ve dezenfektan bulundurulması gibi tedbirlerimizi almış bulunmaktayız. Otelimizde rahat, huzurlu ve kaliteli konaklama deneyimi yaşayarak kendinizi ödüllendireceksiniz.”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum