İki aileden iki kişi öldü adliyede yumruklar konuştu

İki aileden iki kişi öldü adliyede yumruklar konuştu

İki aileden iki kişi öldü adliyede yumruklar konuştu
25 Haziran 2019 - 15:57

Aralarında husumet olduğu öğrenilen iki aile arasında tarlada iki aile arasında tartışma çıktı. Tartışma hemen büyüyünce silahlar ortaya çıktı. 26 yaşında olduğu öğrenilen Mustafa Ç. av tüfeği ile vurularak hayatını kaybetti. Tabanca ile yaralanan Murat Ç. ve 12 yaşında olan M.C. Ç. hastaneye kaldırıldı.
Devlet hastanesinde yapılan ilk müdahalenin ardından Murat Ç. ambulansla Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, çocuk M.C.Ç. de Tıp Fakültesi'ne sevk edildi. Murat Ç., hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Olay sonrasında açılan davada S.Ç. M.Ç. ve 61 yaşındaki Y.Ç. isimli kadın hakkında ‘kasten öldürmeye iştirak' suçundan dava açıldı. Tutuksuz kadın sanık Y.Ç. bir süre sonra beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti.
3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülecek dava öncesi adliye koridoru önünde bekleyen iki grup arasında kavga çıktı. Kavgaya polis ekipleri müdahale ettti.36 yaşındaki H.A.Ç. burnundan yaralandı, kavgaya karışan R.Ç.(35), C.A.Ç.(18) ve H.Ç.(36) tutanak tutulmasının ardından ifadeleri alınması için karakola götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
 (Kayseri)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum