‘İkinci el otomobil satışının kalbi Sarıçam’da atacak’

Sarıçam Oto Center Yönetim Kurulu Başkanları Yüksel ve Üstündağ, Sarıçam Kaymakamı Kayhan’ı ziyaret eti

‘İkinci el otomobil satışının kalbi Sarıçam’da atacak’

Sarıçam Oto Center Yönetim Kurulu Başkanları Yüksel ve Üstündağ, Sarıçam Kaymakamı Kayhan’ı ziyaret eti

‘İkinci el otomobil satışının kalbi Sarıçam’da atacak’
10 Temmuz 2020 - 09:57

Haydar ŞENGÜL
ADANA(GÜNAYDIN)-
Sarıçam Oto Center Yönetim Kurulu Başkanları Hüseyin Yüksel ve Zeynel Üstündağ, Sarıçam Kaymakamı Ali Murat Kayhanı ziyaret ederek yeni yapılan Sarıçam  Oto Center ile ilgili bilgi verdiler.
Ziyaret sırasında Başkanlar Yüksel ve Üstündağ, 60 dönüm üzerine kurulan ve 70 milyon liraya mal olan sitenin tek çatı altında 120 esnafa ekmek kapısı olacağını söyledi.  Başkanlar Yüksel ve Üstündağ, “Modern bir sitede  galerici esnafımıza hizmet vermenin mutluluğunu yaşayacağız. Sitemiz  tamamen bittiğini sadece dışardaki galerici esnaflarının siteye yönlendirilmesi ile birlikte site tam anlamıyla faaliyete geçecek ve yapılan bu büyük yatırımda hak ettiği karşılığı görecektir” dediler. En büyük dileklerinin dışarıdaki galericilerin siteye gelmesi olduğunu ifade eden Yüksel, bu konuyla ilgili görüşmelerinin sürdüğünü belirterek şunları söyledi:
“Bu işin bir an önce çözüme kavuşmasını diliyoruz. Talebimiz ve isteğimiz belli. Kimseden para pul istemiyoruz. Sadece manevi olarak yanımızda olmalarını, dışardaki galericilerin sitemize yönlendirilmesini istiyoruz.  Artık ikince elin adresi Sarıçam Oto Center ‘ın faaliyetine başlamasını arzuluyoruz. “
Yüreğir'de ve Sarıçam'daki ikinci el esnafını bir çatı altına toplayacaklarını belirten Başkanlar Hüseyin Yüksel ve Zeynel Üstündağ , "Bundan böyle İkinci elin kalbi burada atacak. Sarıçam Oto Center Adana'nın parlayan yıldızı olacak" dediler.
 Sarıçam Kaymakamı Ali Murat Kayhan ise ziyaret den dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken böylesine güzel ve değerli bir siteyi Sarıçam’a kazandırdıkları için başkanları tebrik etti. Kaymakam Kayhan, “Elbet de yapılan çalışmalar hak ettiği ilgiyi görmeli. Böylesine güzel ve büyük yatırımlar desteklenmeli. Tüm galerici esnafının bir çatı altında toplanması, araç alacak olan Sarıçam ve Yüreğirli vatandaşlarımız için de güzel bir hizmet sunulmuş olacaktır. Bu yatırımdan dolayı katkısı olan herkesi kutluyorum” dedi . Kaymakam Kayhan, Sarıçam  ilçesini daha iyi bir noktaya taşımak için var gücüyle çalışacaklarını belirtti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum