İş insanı Mithat Alp’ten 4 toruna muhteşem sünnet düğünü

Erkekliğe adım atan prensleri, Yeniçerilerin taşıdığı tahtla mehter marşı eşliğinde salona girdi.

İş insanı Mithat Alp’ten 4 toruna muhteşem sünnet düğünü

Erkekliğe adım atan prensleri, Yeniçerilerin taşıdığı tahtla mehter marşı eşliğinde salona girdi.

İş insanı Mithat Alp’ten 4 toruna muhteşem sünnet düğünü
21 Eylül 2021 - 11:50

Haydar ŞENGÜL
 
ADANA(GÜNAYDIN)

Sünnet düğününe ünlü sanatçı Latif Doğan ve Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay renk kattı


Bir dede, iki evlat ve dört torun… Buna bir de dört kivre eklenince ortaya muhteşem bir sünnet düğünü çıkmaz mı? Tabii ki çıkar…
Kentin dinamikleri arasında parmakla gösterilen iş insanı Mithat Alp, torunlarına muhteşem bir sünnet düğünü düzenledi.

Adana’nın ünlü simalarının bir araya geldiği Muhammed, Mithat, Yılmaz ve Alpaslan Alp’in Uptown’daki sünnet düğününe yaklaşık 2 bin kişi katılarak, erkekliğe ilk adımı atmalarına tanıklık ettiler.
Aile büyüğü Mithat Alp’in ve oğulları Yılmaz ve Veysel Alp’in misafirleri kapıda karşıladığı sünnet düğününe CHP Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin, Adana eski Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, MHP Çukurova İlçe Başkanı Hasan Öztuğ, Çukurova Meclis üyesi Velat Şen  İş insanları Menderes Kutlu, Halim Şimşek, Cahit Öztok,  İbrahim Öcal, Nurettin Karadağ, Ali Karakuş, İbrahim Şirin, Ali Demirçalı’nın yanı sıra STK temsilcileri, meclis üyeleri ve aile dostları katıldı.

YENİÇERİLER TAŞIDI
Gecenin prensleri Muhammed, Mithat, Yılmaz ve Alpaslan, kirveleri Türkiye’nin tanınmış iş insanları Mehmet Ökten, Ercüment  Yüksel, Nevzat Sarı ve Ömer Pamuk’la birlikte, Yeniçeriler’in taşıdığı tahtlarıyla, Mehter Marşı eşliğinde davetlilerin alkışlarıyla salona girdiler. Anneleri Gamze Alp ve Gül Alp’le birlikte çifte telli oynayan gecenin prenslerinin mutlulukları görülmeye değerdi.

LATİF DOĞAN COŞTURDU
Sünnet düğününde, muhteşem sahnesiyle davetlileri coşturan sanatçı Latif Doğan seslendirdiği birbirinden hareketli şarkılarıyla mest etti. Kirveler Ercüment Yüksel, Mehmet Ökten, Nevzat Sarı ve Ömer Pamuk’un halayına da ortak olan sanatçı Doğan, Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay’la birlikte düet de yaptı. Başkan Çay’ın sesini çok beğendiğini ifade eden Doğan masaları tek tek gezerek, bir çoğunu yakından tanıdığı isimlerle birlikte şarkılar söyledi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum