Kadına silahlı saldırı dehşeti kamerada

Kadına silahlı saldırı dehşeti kamerada

Kadına silahlı saldırı dehşeti kamerada
07 Temmuz 2020 - 10:45

Sevgili oldukları iddia edilen Elmas F. ve Osman A. arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıkmıştı. Tartışmanın kısa sürede büyümesi üzerine 65 yaşınaki Osman A. tabancasını çıkararak sevgilisine ateş açtı.
Kurşunlardan biri 58 yaşındaki Elmas F.'nin kasığına isabet etti. Kadının kanlar içinde yere yığılması sonrası panik yaşayan vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis saldırgan Osman A.'yı etkisiz hale getirerek gözaltına aldı. Olayın ardından yaralı Elmas F, sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından ambulansla Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kadının saldırıya uğradığı o anlar ait ise güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, Elmas F. marketten bir şeyler aldıktan sonra kaldırımda yürüyor. O esnada Osman A. ile karşılaşarak tartışmaya başlıyor. Tartışmanın büyümesi üzerine Osman A. tabancasını çıkartarak Elmas F.'ye ateş açıyor. Silahtan çıkan kurşunun isabet etmesiyle kadın yere yığılıyor. Kadının yaralandığını gören vatandaşlar koşarak yanına geliyor. Bazı vatandaşlar ise panik yaşıyor. Ardından polis ekipleri olay yerine geliyor. Saldırgan Osman A'nın ise  polis merkezindeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği öğrenildi.
(İstanbul)


YORUMLAR

  • 0 Yorum