Kadınların güzelliğe ve mutluluğa açılan kapısı

BS Güzellik Merkezi tamamıyla müşteri odaklı çalışma yapmayı ve her biri kendi alanında uzman personelleri ile en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyor

Kadınların güzelliğe ve mutluluğa açılan kapısı

BS Güzellik Merkezi tamamıyla müşteri odaklı çalışma yapmayı ve her biri kendi alanında uzman personelleri ile en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyor

Kadınların güzelliğe ve mutluluğa açılan kapısı
22 Kasım 2019 - 08:53

HAYDAR ŞENGÜL
 
ADANA (GÜNAYDIN) –
Giyimine, kuşamına ve kişisel bakımına özen gösteren kadınlar için hizmete giren BS Güzellik Merkezi tamamıyla müşteri odaklı çalışma yapmayı ve  her biri kendi alanında uzman personelleri ile en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyor.
Atatürk Caddesi 62031 sokak Yıldız Has Apartmanı kat: 1 No: 3 Seyhan adresinde hizmete giren güzellik merkezi başarılı ekibiyle dikkat çekiyor.
 
KADINLARIN BULUŞMA NOKTASI
 
Adana'nın tanınmış iş kadınlarından Burcu Yağ ve Sibel Selçuk’un işletmeye açtığı BS Güzellik Merkezi Adanalı bayanların yeni mutluluk kapısı olma özelliği taşıyor.
"BS Güzellik Merkezi kendine önem veren kadınların buluşma noktası olacak" diyen ortaklar Yağ ve Selçuk, "Amacımız kadınlarımızın daha güzel ve mutlu olmalarını sağlamaktır" diye düşüncelerini dile getirdiler.
 
GELİN GÖRÜMCEDEN ÖRNEK İŞBİRLİĞİ
 
Burcu Yağ, Çukurova Üniversitesi  işletme bölümünü bitirdiğini belirterek, Duru ve Öykü adında iki kız annesi olduğunu söyledi. Sibel Selçuk da, "Çukurova Üniversitesi iktisat bölümü mezunuyum. Suden, Naz, ve Asil adında üç çocuk annesiyim. Biz gelin ve görümceyiz. İkimizin de asıl meslekleri farklı olsa da güzellik ve bakım üzerine olan merakımız bizi bu sektörde buluşmamızı sağladı." diye konuştu.
 
'KADINLAR GÜZELLİKTEN VAZGEÇMEZ'
 
Selçuk, "Kadınlar güzellik ve kişisel bakımlarından asla vazgeçmeyecektir. Kendine önem veren her bir kadın var oldukça bu sektör yaşamaya devam edecektir. Bizlerde bu anlayışla bu sektöre girdik ve BS Güzellik Merkezi'ni hizmete sunduk. BS Güzellik Merkezimizde ünlü kimyager Şems Arslan'ın ürünleri ile cilt ve saç bakımı yanı sıra ürün satışımız ile müşterilerimize destek vereceğiz. Ayrıca profesyonel cilt bakımı, kalıcı makyaj , lazer epilasyon, stiriat çatlak tedavisi, selülit masajları, hdyrfacial (Amerikan bakımı), el ayak bakımı, kalıcı oje , makyaj , protez tırnak ve bölgesel zayıflama işlemlerimiz ile değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunacağız." diye konuştu.
 
'HİJYEN VE KALİTEDEN TAVİZ VERMEYİZ'
 
BS Güzellik Merkezinin hijyen ve kaliteden asla taviz vermeyeceğini vurgulayan Selçuk, "İşimiz güler yüzlü personellerimiz ile kadınlarımızın buradan mutlu ve güler yüzlü ayrılmalarını sağlamak olacaktır. Güzellik, estetik ve kozmetik sektörlerinde sağlıklı ve etkili hizmet vermek, sektörün ihtiyacı olan kaliteli ve iyi hizmeti sunmak için Adanalı kadınların hayatı daha keyifli yaşamalarına yardımcı olacağız. Günden güne gelişen ve değişen Adana'mıza bir güzellik merkezi kazandırmanın mutluluğunu yaşamaktayız açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz." şeklinde konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum