Karalar tesislere hayran kaldı

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Vefaspor’u ziyaret etti, tesisleri gezdi

Karalar tesislere hayran kaldı

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Vefaspor’u ziyaret etti, tesisleri gezdi

Karalar tesislere hayran kaldı
29 Kasım 2019 - 08:35

HÜSEYİN SUNGUR
 
ADANA (GÜNAYDIN)
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana Amatör Küme Kulüplerinden Adana Vefaspor’u ziyaret ederek tesislerini gezdi. Karalar’a Vefaspor Kurucu Başkanı Cengiz Kaskat ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Başkan Karalar, Adana’ya böyle bir tesis kazandırmasından dolayı Vefaspor Kulübü Başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
 
Vefaspor tesislerinde incelemelerde bulunan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, takım hakkında da yöneticilerden bilgi aldı. Adana Vefaspor Kurucu Başkanı Cengiz Kaskat, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın ziyaretinden memnun kaldıklarını belirterek, “Zeydan Başkana ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Zeydan Karalar başkanımız tesislerimize hayran kaldı ve eksiklerin giderilmesi konusunda destek sözü verdiler” diye konuştu.
 
Adana’ya spor tesisi kazandırmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade eden Cengiz Kaskat, “Biz Adana Vefaspor olarak Adana sporuna nasıl katkı sunarız onun hesabını yapıyoruz. Adana sporuna özellikle amatör sporlara bir damla da katkımız olursa ne mutlu bize. Tesislerimizin eksiklerinin giderilmesi için Başkanımız Zeydan Karalar yılbaşından sonra destek olacağının sözünü verdi. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.
 
Adana Vefaspor olarak amaçlarının gençleri spora kazandırmak olduğunu vurgulayan Kurucu Başkan Cengiz Kaskat, “Bizler istiyoruz ki gençlerimiz kötü alışkanlıklara bulaşmasın. Bizler istiyoruz ki Adana sporun başkenti olsun. Bunun için Vefaspor olarak vargücümüzle çalışıyoruz. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutarsak geleceğimiz daha parlak olur. Herşey gençlerimiz içindir” diye konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum