Kayalıklardan düşerek hayatını kaybetti

Kayalıklardan düşerek hayatını kaybetti

Kayalıklardan düşerek hayatını kaybetti
21 Ekim 2019 - 10:03

Evli ve bir çocuk babası olduğu öğrenilen 47 yaşındaki Taner Uysal, deniz kenarında ölü bulundu. Uysal'ın kayalıklardan düşerek yaşamını yitirdiği tahmin ediliyor. İlçe Tarım Müdürlüğü'nde çalışan Uysal'ın aynı zamanda Lions Klubü üyesi olduğu öğrenildi. Uysal özellikle çevre ve ekolojik tarımla ilgilenen şehrin renkli simasıydı. Uysal'ın ölüm haberi, sevenlerini şok etti.
Nasıl bulundu?
Bölgede bulunan vatandaşlar iskelenin yaklaşık 300 metre uzağında kayalıkların üzerinde bir şahsın hareketsiz şekilde durduğunu fark etti. Yapılan ihbar üzerine olay yerine 112 Acil Sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sarp kayalık nedeniyle güçlükle bölgeye ulaşan ekipler, şahsın yaşamını yitirdiğini belirledi. Polis ve savcının olay yerinde incelemenin ardından, Uysal'ın cenazesi 911 Arama Kurtarma Derneği üyelerince bulunduğu yerden halat yardımlarıyla yola çıkarıldı. Yapılan incelemede cesedin 47 yaşındaki Taner Uysal'a ait olduğu belirlendi. Uysal'ın cenazesi, önce Devlet Hastanesi morguna, ardından da Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.
İskelenin olduğu alana otomobili ile giren Uysal'ın, dengesini kaybederek kayalıklara düştüğü tahmin edilirken, otomobilinin ise bölgede park halinde durduğu görüldü.
(Bodrum)
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum