Kılıçdaroğlu'ndan İmamoğlu'na ilk ziyaret

Kılıçdaroğlu'ndan İmamoğlu'na ilk ziyaret

Kılıçdaroğlu'ndan İmamoğlu'na ilk ziyaret
05 Temmuz 2019 - 13:16

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret etti.  İstanbul Belediye Başkanı İmamoğlu, Kılıçdaroğlu'nu, başkanlık binasının önünde tören ile karşıladı.

 Kılıçdaroğlu'na  CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, Bursa Milletvekili Orhan Sarıbay, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu eşlik etti.Kılıçdaroğlu başarısından dolayı İmamoğlu'nu tebrik ederken İmamoğlu da "Mahcup olmayacaksınız" dedi. Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu görüşmesi basına kapalı olarak gerçekleşti.

Kılıçdaroğlu belediyenin şeref defterine şu notu yazdı; "Sayın Ekrem İmamoğlu, kazandığı İstanbul seçimini bir hizmet yarışına dönüştürecek. İmamoğlu'na inanıyor ve güveniyoruz. Dualarımız ve başarı dileklerimiz onunla"

İmamoğlu, Kılıçdaroğlu'na Kılıçdaroğlu, İmamoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'ın kara kalemle çizilmiş resimlerini bulunduğu tablo hediye etti.
 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum