Kur'an kursu öğrencilerinin yıl sonu etkinliği ilgi gördü

Kur'an kursu öğrencilerinin yıl sonu etkinliği ilgi gördü

Kur'an kursu öğrencilerinin yıl sonu etkinliği ilgi gördü
16 Mayıs 2018 - 15:19

Çukurova İlçe Müftülüğü bağlı, 4-6  yaş Kur'an Kursu öğrencileri, yılsonu gösterisi sergiledi. Minikler öğrencileri yılsonu gösterisinde yıl boyunca öğrendiklerini sergileyerek vatandaşlardan büyük beğeni topladılar. Ramazanoğlu Camii Konferans salonunda gerçekleştirilen gösteriye Adana Müftüsü Hasan Çınar, Çukurova Müftüsü Hüseyin Gün, Şube Müdürü K.Karabekir Akbudak, Murakıplar, K. Kursu öğreticileri, din görevlileri ve aileler ve vatandaşlar katıldı.

Protokol konuşmalarının ardından öğrenciler Kur’an-ı Kerim, İstiklal marşı ve ilahiler okudu. Skeç gösterileri yaptılar. Açılış konuşmasını yapan İlçe Müftüsü Hüseyin Gün, Çukurova Müftülüğüne bağlı 4–6 Yaş gurubu Kuran Kursu Öğrencilerin yılsonu etkinliklerine iştirak eden öğretici ve öğrencilere adına ailelerin verdikleri destek ve katkılarından dolayı teşekkür etti.

Programda Konuşma yapan İl Müftüsü Hasan Çınar, Öğrencilerin ailelerine teşekkür ederek Din eğitiminin çocuklar üzerindeki önemine değinerek aileler bu konuda daha hassas ve özverili olmaları hususunda tavsiyelerde bulundu. 4–6 yaş gurubundaki Kuran Kursu Öğrenciler okudukları Kuranı Kerim, ilahiler ve canlandırdıkları skeçlerle katılımcılara duygu dolu anlar yaşattılar.