Demirspor’umuza yakışan bir kongre olsun


Yıllardır süper lig özlemi çeken cefakâr Demirspor taraftarları ve Adanalıların hislerine artık birileri tercüman olsun…

Bu isim bana göre Selahattin Aydoğdu’dan başkası olamaz.

Kurulan her yönetimin en fazla beş hafta sonra “maddi sıkıntı içindeyiz”, “borçlar belimizi büküyor” söylemlerini duymak istemiyoruz. Futbolcunun paralarını ödeyemiyoruz paraya ihtiyacımız var söylemini yapacak olan şimdiden çıkmasın, çünkü taraftar her anlamda takımının arkasında en büyük güç olarak durmuştur bundan sonrada devam edecektir. Şimdi sıra yeni kurulacak yeni yönetimde. .Adana Demirspor başkanlığına talip olan kişinin ekonomik şartlarını üstlenebilecek bir ekiple gelmesi ve bunu göze alması gerekiyor. Adana Demirspor’un Türkiye Süper ligine çıkması hepimizin en büyük dileği. Taraftarı ve Adana’sı ile Süper lige şimdiden hazır olduğunu göstermiştir.

Kulübün başına gelmek için yeni yönetim oluşturulması ve Adana Demirspor’u hak ettiği yere getirmek için yola çıkan ve geçen gün yazılı bir açıklama yapan Adana Demirspor başkan adayı Selahattin Aydoğdu Demirspor’un borçlarını bitirerek ne kullanan ne de kullandıran bir yönetim olacağız lafla değil icraatla hareket edecek. En azından ben böyle düşünüyorum…

En kısa sürede Demirspor’u hak ettiği yere getireceğiz. Kurumsal bir yapıya dönüştürmek için var güçleriyle çalışacaklarının altını çizdi.

Belki bunun için geç kalındı ama zararın neresinden dönerseniz kardır…

Bence en önemli ayrıntılardan biri Aydoğdu’nun yapacağı 10 Milyon TL bağış…

Bu başlangıç için yeterli. Taraftarından kopuk bir yönetim anlayışı istenilen hiçbir hedefe ulaştırmaz birlik olmanın ve doğru yönetim seçmenin tam zamanı unutulmasın ’ki yapılacak yanlış bu Adana için ve Demirspor taraftarına koskoca bir yıl kaybettirecek benden söylemesi.