MHP Adana’dan Kurultay mesajı

“Liderimiz Devlet Bahçeli’nin emrindeyiz!”

MHP Adana’dan Kurultay mesajı

“Liderimiz Devlet Bahçeli’nin emrindeyiz!”

MHP Adana’dan Kurultay mesajı
08 Mart 2021 - 09:45

 
ADANA(GÜNAYDIN)


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı ve Kurultay Delegeleri, “Başbuğumuz Merhum Alparslan Türkeş’in izinde, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin emrindeyiz.” mesajı verdiler.

KURULTAY DELEGELERİ ‘TEK YÜREK”
MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, İl Divan Kurulu Üyeleri ve Kurultay Delegelerinin de katılımıyla aziz şehitlerimiz için ve Kurultayın hayırlara vesile olması dilekleriyle mevlit programı düzenledi. İl Başkanı Bünyamin Avcı, mevlitten önce Kurultay Delegeleriyle sohbet ederken, 18 Mart 2021 tarihinde Ankara’da yapılacak olan ve Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin aday olduğu Büyük Kurultay üzerine düşüncelerini paylaştı. Kurultay Delegelerinin tamamının ‘Tek yürek’ olduğu görülen programda “Liderimiz Devlet Bahçeli’nin emrindeyiz” mesajı paylaşıldı.

“ÖNÜMÜZDE BÜYÜK KURULTAY ONURU VAR”
Başkan Bünyamin Avcı
“Ülkücü-Milliyetçi Hareket’in mensupları olarak ilçe ve il kongrelerimizi gerçekleştirdik. ‘Seçilen, seçilemeyen’ diye bir ayrım yapmadan bütün dava arkadaşlarımızın üç hilal sancağı altında olmanın mutluluğunu yaşadığını biliyoruz. Şimdi önümüzde daha büyük bir onuru yaşayacağımız kurultayımız duruyor. Türk Milleti’nin medarı iftiharı, hepimizin başının tacı olan Bilge Liderimizin yanında olma şerefini idrak edeceğimiz kurultayımız var.” dedi

“BAŞBUĞ TÜRKEŞ’İN İZİNDE, LİDER BAHÇELİ’NİN EMRİNDEYİZ”
Avcı “Ömrünü Türkiye Cumhuriyeti’nin, Türk Milleti’nin birliğine, bekasına vakfeden, bu yolda hep çile, cefa çeken, ‘Önce ülkem ve milletim’ ilkesini yaşayıp yaşatarak hepimize örnek olan, feraset ve basiretiyle yolumuzu aydınlatan Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin memleketi ve Hareketimizin beşiği olan Adana’dan tek ses, tek yürek olarak haykırıyoruz. Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in izinde, Liderimiz Devlet Bahçeli’nin emrindeyiz.” ifadesini kullandı.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum