MHP'den AK Parti'ye 'Hayırlı Olsun' ziyareti

MHP'den AK Parti'ye 'Hayırlı Olsun' ziyareti

MHP'den AK Parti'ye 'Hayırlı Olsun' ziyareti
05 Aralık 2019 - 15:18

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı ve beraberindeki heyet, AK Parti Adana İl Başkanı Av. Mehmet Ay'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Geçtiğimiz hafta, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla AK Parti Adana İl Başkanlığı görevine atanan Av. Mehmet Ay'a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Çok yoğun geçen ziyaretlerden fırsat buldukça kendisi de vefa ziyaretlerini sürdüren Başkan Ay'a 7'den 70'e vatandaşların yanı sıra dernek ve siyasi partilerden de ziyaretçiler geliyor.
Bugün de MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ay, Başkan Avcı ile beraberindeki heyete teşekkür etti.
Başkan Ay, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından kurulan Cumhur İttifakına vurgu yaparak "Genel başkanlarımızın da söylediği üzere bu ittifak seçim ittifakı değildir. Bu ittifak milletin bekası için, geleceği için, memleketin hayrı için uzun vadede kurulmuş bir ittifaktır. Önce memleket, önce millet, önce beka dedik. Bu millet için MHP ile AK Parti güzel bir ittifak kurdu. Cumhurbaşkanımızın da söylemiş olduğu üzere bu ittifak pazara kadar değil mezara kadardır" dedi.
MHP İl Başkanı Bünyamin Avcı da Başkan Ay'a göstermiş olduğu tevazu ve ilgiden dolayı teşekkür etti.
Başkan Avcı, "Cumhur İttifakı olarak çok iyi bir ivme yakaladık. Uyum içinde birlik ve beraberlik ruhuyla bugüne kadar çalıştık. Bundan sonra da aynı ruhla yolumuza devam edeceğiz.
Adana'mızın öne çıkan sorunlarını istişare ve dayanışma ruhuyla çözeriz inşallah" dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum