Millet ittifakına daha da önem vereceğiz’

İYİ Parti Adana İl Başkanı Boyvadaoğlu, belediye başkanları ile İYİ Partili ve CHP’li belediye meclis üyelerini ağırladı

Millet ittifakına daha da önem vereceğiz’

İYİ Parti Adana İl Başkanı Boyvadaoğlu, belediye başkanları ile İYİ Partili ve CHP’li belediye meclis üyelerini ağırladı

Millet ittifakına daha da önem vereceğiz’
10 Ekim 2019 - 08:24

Haydar ŞENGÜL
ADANA(GÜNAYDIN)-  İYİ Parti Adana İl Başkanlığı, Belediye Başkanlarını, İYİ Partili ve CHP’li Meclis Üyelerini ağırladı.
İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, başkanları ve Büyükşehir Meclis Üyelerini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Bugün burada çok önemli bir gün yaşıyoruz. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeydan Karalar, Seyhan Belediye Başkanımız Akif Akay, Çukurova Belediye Başkanımız Soner Çetin, CHP’li ve İyi Parti’li Büyükşehir Meclis Üyelerimizle beraber bu ayki Adana Büyükşehir Belediye Meclis Grup toplantımızı İYİ Parti Adana İl Başkanlığında yaptık. Meclis gündem maddelerini inceledik. Adana’mızın ve vatandaşlarımızın sorunlarını dile getirdik. Çözüm için önemli aşamalar kaydettik”
Millet İttifakının önemini dile getiren Boyvadaoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Ülkemizin geleceği için, Millet İttifakına daha da özen göstereceğiz. Bu ittifaktan rahatsız olan kesimler var. Buna hiçbir zaman fırsat vermemeliyiz. Vatan için, millet için, bu ittifakı korumak için daha fazla hassasiyet göstereceğiz. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ve Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun uyumlu çalışmaları bizlere örnektir. Bundan da büyük mutluluk duymaktayız. Bugün burada Belediye Başkanlarımız, İYİ Partili ve CHP’li Büyükşehir Belediye Meclis Üyelerimiz ile toplanıp, Adana gündemini ilgilendiren önemli maddeleri değerlendirmek için bir araya geldik. Meclis gündemindeki konuları detayları ile görüşerek değerlendirdik. Partimizin sloganı olan ‘Türkiye İYİ Olacak’ sözü ‘Adana’mız İYİ Olacak’ düşüncesi ile İyi Parti İl Başkanlığında yapılan bu grup toplantısının, Adana’mıza ve tüm vatandaşlarımıza hayırlar getirmesini diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum