Milli: Türk milleti el ele vererek bugünleri aşacak

Milli: Türk milleti el ele vererek bugünleri aşacak

Milli: Türk milleti el ele vererek bugünleri aşacak
14 Ağustos 2018 - 16:37

Adana Genç İşadamları Derneği Başkanı Halid Milli, Türkiye'ye yönelik ekonomik saldırılara karşı Türk milletinin birliktelik ruhuyla durmadan çalışması gerektiğini belirterek, "Türk milleti el ele verecek ve bugünleri aşacaktır. Şüphesiz!" dedi.

Son dönemde Türkiye'ye karşı artış gösteren ekonomik ve siyasi saldırılara ilişkin açıklama yapan AGİAD Başkanı Halid Milli, "Ülkemiz uzun süredir devam eden ve geçtiğimiz hafta itibari ile şiddetlenen siyasi ve ekonomik saldırı altındadır. Yaşanan sürecin Hükümetimiz ve Merkez Bankamız tarafından saniye saniye takip edildiği ve gerekli önlemlerin alındığı ortadadır. Vatandaş olarak bizlere düşen görev kenetlenerek bu sürece destek vermektir. Unutmayalım ki ülkemiz yoksa bizler var olamayız" diye konuştu.

Bugünlerin mutlaka geçeceğini ve ekonominin rayına oturacağını vurgulayan AGİAD Başkanı Halid Milli, şunları kaydetti:

"Bu günler elbet geçecek ve ekonomik ortam rayına oturacaktır. Ancak bu tip saldırılar Türk Milleti var oldukça devam edecektir. Orta Asya’dan çıkıp Avrupa’ya, Afrika’ya uzanmış, cihan imparatorlukları kurmuş bir milletin mensuplarıyız. O günlerdeki rakip milletlerin evlatları, bugün olduğu gibi gelecekte de bizleri zayıflatmaya çalışacaklardır. Tüm bunların bilincinde olarak her zaman hazırlıklı olmalıyız. Birlik olmalı ve durmadan çalışmalıyız. Türk Milleti el ele verecek ve bugünleri aşacaktır. Şüphesiz!"

YORUMLAR

  • 0 Yorum