MİTİNG GİBİ DÜĞÜN

Avukat Nevzat Özkan, gönlünü kaptırdığı kendisi gibi avukat olan Ceyda Demir ile dünya evine girdi.

MİTİNG GİBİ DÜĞÜN

Avukat Nevzat Özkan, gönlünü kaptırdığı kendisi gibi avukat olan Ceyda Demir ile dünya evine girdi.

MİTİNG GİBİ DÜĞÜN
27 Ekim 2021 - 11:50

İbrahim AKYOL
ADANA(GÜNAYDIN)


Adana’nın tanınmış  avukatlarından Özkan Hukuk Bürosu’nun sahibi Av. Vedat Özkan’ın avukat yeğeni Nevzat Özkan gönlünü kaptırdığı kendisi gibi Avukat olan Ceyda Özkan (Demir)  ile muhteşem bir düğünle hayatını birleştirdi.

Av.Nevzat Özkan ile Ceyda Özkan’ın (Demir)  Wedding  Parkpoint Balo Salonu’nda gerçekleşen  düğün törenine 1500 devatli katıldı. Miting gibi geçen avukat çiftin düğününe katılanların çoğunu avukat arkadaşlarının oluşturması da dikkat çekti. Düğüne ayrıca Adana dışından da çok sayıda iş insanı ve siyasetçi  katıldı.  Çiftin nikahını Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay kıydı. Nikah şahitliklerini ise Çukurova Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Özgen, Baro Başkanı Semih Gökayaz ile HDP Adana il eş Başkanı Mehmet Karakaş yaptı. Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay nikahı kıydıktan sonra nikah cüzdanını geline vererek mutluluklar diledi. Tutuklu HDP eski Genel Başkanı Selahattin Demirtaş da gönderdiği  kutlama mesajı ile çiftleri kutladı.

ÖRNEK EV SAHİPLİĞİ YAPTILAR
Gelin ve damat açılış dansının ardından davetlilerle tek tek ilgilenerek, “Hoş geldiniz” dediler. Av. Vedat Özkan ile düğün sahipleri de konuklarla tek tek ilgilenerek örnek ev sahipliği yaptı.  Özkan ve Demir Aileleri bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür ederek, “Darısı tüm bekârlara olsun.” diye temennide bulundular.

PİSTİ BOŞ BIRAKMADILAR
Gelin ve damat alkışlar ve müzik eşliğinde yaptığı dansa davetliler de eşlik etti. Muhteşem düğüne katılanlar gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlenirken düzenlenen sıra gecesi düğün merasimine ayrı bir renk kattı. Sıra gecesinde kilolarca çiğ köfte konuklara ikram edildi. Söylenen şarkılar konukları coşturdu.  Davetliler, halaylar çekip sahneden inmedi. Av.Vedat Özkan’ın halay başı olup halay çekmesi büyük ilgi gördü. Gecede, damat ve gelin, arkadaşlarıyla çiftetelli oynayarak, mutluluklarını ölümsüzleştirdiler.

BİRBİRLERİNE ÇOK YAKIŞTILAR
Düğüne katılan davetliler gelin ile damadın birbirlerine çok yakıştığını belirterek “Ömür boyu mutlu olsunlar, bir yastıkta kocasınlar” temennisinde bulundular. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden düğün takı merasiminden sonra sona erdi. Düğüne katılanlar da genç çiftin mutluluğunu paylaşmanın sevincini yaşadılar. Günaydın Adana Gazetesi olarak genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum