MSC Adana'da tanıtım toplantısı gerçekleştirdi

MSC Cruises %800 büyüdü...

MSC Adana'da tanıtım toplantısı gerçekleştirdi

MSC Cruises %800 büyüdü...

MSC Adana'da tanıtım toplantısı gerçekleştirdi
15 Mart 2019 - 11:31

PELİN ERKOCU –RABİA AYDIN
ADANA(GÜNAYDIN)- MSC Cruises, geçtiğimiz akşam Adana’da acentelerini bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi. Türkiye’de 2005 yılından bu yana faaliyet gösteren firmanın gerçekleştirdiği toplantıya MSC Cruises Yönetici Direktörü Sonia Adiletta ve MSC Cruises Türkiye Ticari Direktörü Burak Çalışkan, başta olmak üzere çok sayıda acente temsilcisi katıldı.  Şirketin geride bıraktığı 19 yılın değerlendirildiği toplantı büyük ilgi gördü. Adana’daki yetkili satış acentelerinin ağırlandığı toplantıda şirketin 2005 yılından günümüze Türkiye’de gerçekleştirdiği çalışmalar ve gelecek planları hakkında bilgi verildi.
MSC Cruises Yönetici Direktörü Sonia Adiletta ve MSC Cruises Türkiye Ticari Direktörü Burak Çalışkan, sunumlarla MSC Cruises’un %800 büyüdüğünün, dünya sıralamasında 4. Sıraya yükseldiğinin bilgisini verdi.
Çalışkan, “Yıllık yolcu taşıma kapasitesini yaklaşık 5,5 milyona çıkaracak”
MSC Cruises’nin  bugüne kadar, deniz mimarisi ve tasarımının sınırlarını zorlayan 6 yeni gemi sınıfı tasarladığını belirten Burak Çalışkan, “ MSC Cruises'in emsalsiz filo genişletme planının bir parçası olarak MERAVIGLIA SINIFI, MERAVIGLIA-PLUS SINIFI, SEASIDE SINIFI, SEASIDE EVO SINIFI, WORLD SINIFI ve ULTRA LUXURY SINIFI adı altındaki 17 yeni nesil gemisiyle 2027 yılı itibarı ile yıllık yolcu taşıma kapasitesini yaklaşık 5,5 milyona çıkaracak. Bu yeni nesil gemilerin arasında, yaklaşık 7.000 konuğu ağırlayabilecek kapasitedeki World Class mega gemiler ve ultra lüks kategoride dört gemi bulunuyor”diye konuştu.
Adiletta; “Türkiye pazarına güveniyoruz”
Toplantıda  Türkiye’de başka yatırımları da devam edeceklerini söyleyen Sonia Adiletta ise MSC Grubu’nun, Türkiye pazarına güvendiğini, dünya çapında hizmet veren şirketin orta ve uzun vadeli planlamalarına Türkiye’nin de dahil olduğunu belirtti.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum