Muhtarların Seyhan Şube Başkanı ‘Koluman’ oldu

Hürriyet Mahalle Muhtarı Hıdır Koluman Türkiye Muhtarlar Derneği (TMD) Seyhan Şubesi başkanlığına getirildi

Muhtarların Seyhan Şube Başkanı ‘Koluman’ oldu

Hürriyet Mahalle Muhtarı Hıdır Koluman Türkiye Muhtarlar Derneği (TMD) Seyhan Şubesi başkanlığına getirildi

Muhtarların Seyhan Şube Başkanı ‘Koluman’ oldu
09 Haziran 2021 - 10:37

Türkiye Muhtarlar Derneği (TMD) Genel Merkezi tarafından 31 Mayıs 2021 tarihinde derneğin Seyhan İlçe Başkanlığı’na 5 dönemdir Hürriyet Mahalle muhtarlığı yapan Hıdır Koluman getirildi. 2 Haziran 2021 tarihi itibariyle faaliyetlerine başladıklarını söyleyen Koluman, Muhtarlar olarak yaptıkları çalışmaları daha ileriye taşımak için bu hizmete talip olduğunu, hiçbir ayrım yapmadan tüm muhtarlarla birlik ve beraberlik içerisinde omuz omuza hizmet etmenin gururunu yaşayacaklarını belirtti.
Yönetim şu isimlerden oluştu: Başkan Hıdır Koluman, Yönetim kurulu üyeleri,  Arif Tünk, Mahmut Köksal, Ercan Demirdoğan, Hasan Can, Vedat İnce, Cihan Genç, Nihat Akyıldız, Alaattin Barış ve  Kanber Gök.  
YETKİ VE GÖREVLENDİRME YAPILDI
Faaliyetlerine yeni başlayan Hürriyet Mahalle Muhtarı Hıdır Koluman başkanlığındaki Türkiye Muhtarlar Derneği Seyhan Şubesi görev bölümünde Başkan Yardımcılığına Arif Tünk , Sekreterliğe Ercan Demirdoğan, Muhasipliğe  Kanber Gök ve diğer hizmetlerle de ilgili muhtarlar görevlendirildi.  Görev ve yetkilendirme amacıyla bir kısım muhtarla bir araya geldiklerini açıklayan Koluman, “Bütün muhtar arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Katılımlarıyla bizleri onurlandırdılar. Diğer arkadaşlarımızı da en kısa zamanda derneğimize ziyaret etmelerini bekliyoruz. Birlikte hareket edip en iyi hizmeti yapabilmektir asıl amacımız. Dolayısıyla bu amaçlar doğrultusunda hareket edeceğimiz derneğimizde tüm muhtarlarımızı görmek isteriz.” dedi.
TÜM MUHTARLARA HAYIRLI OLMASINI DİLEDİ
Türkiye Muhtarlar Derneği Seyhan Şubesi’nin tüm muhtarlara faydalı olmak için çalışmalarına başladığını anlatan Koluman, “Birlik ve beraberlik içerisinde sorunların paylaşılarak son bulacağını bunun için bir olmak gerektiğini  ve vatandaşlarımız için güzel çalışmalara hep birlikte başarabiliriz Koluman uzun zamandır muhtar arkadaşlarımız ile diyaloğ içerisindeyiz bir çok konuları istişare ediyoruz bu gayretimizi bir adım daha ileriye taşıyarak daha güzel işlere imza atmak istiyoruz bu birlikteliğin hayırlara vesile olmasını diliyorum. dedi
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum