Muhteşem düğün

Gök ve Gül Aileleri’nin çocukları Çağrı ve Gülşen Adana Hiltonsa Riverside gerçekleşen düğünle dünyaevine girdi. Patlak: Siyaset, iş dünyası ve bürokratları bir araya getiren düğün Patlak: Şarkıcı Latif Doğan davetlileri coşturdu

Muhteşem düğün

Gök ve Gül Aileleri’nin çocukları Çağrı ve Gülşen Adana Hiltonsa Riverside gerçekleşen düğünle dünyaevine girdi. Patlak: Siyaset, iş dünyası ve bürokratları bir araya getiren düğün Patlak: Şarkıcı Latif Doğan davetlileri coşturdu

Muhteşem düğün
14 Eylül 2021 - 10:38

Haydar ŞENGÜL
ADANA(GÜNAYDIN)


Adana’nın sevilen iş insanı Güner Gök’ün oğlu Çağrı, Gül Ailesi’nin güzeller güzeli  kızı Gülşen ile muhteşem düğün töreni ile dünyaevine girdi.  Sanatçı Latif Doğan söylediği güzel şarkılarla geceye renk kattı.
Adana Hiltonsa Riverside  gerçekleşen düğün törenine CHP Adana Milletvekilleri Ayhan Barut , Orhan Sümer, MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova İlçe Belediye Başkanı Soner Çetin, MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Sarıçam Belediye Başkan Vekili Ömer Seyfettin Turhan, MHP İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP Seyhan İlçe Başkanı Baha Bener, MHP Çukurova İlçe Başkanı Hasan Öztuğ , iş insanları Tamer Bilici, Özel  Adana Hastanesi sahibi Bülent Özülkü, Adana 1954 Futbol Kulübü Başkanı  Menderes Kutlu , Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Günaydına Adana Gazetesi İmtiyaz sahibi Aytekin Uçar, Ertan Aşrak, Adana Demir Spor eski Kulüp Başkanları  Mustafa Tuncel ve Adam Atılgan, Bülent Bülbül, Ceyhan Doğan Spor Kulüp başkanı Ayhan Apak, Baraj Döviz İnşaat Sahibi Ferdi Kavak, Alaattin Bozkurt, MHP İl yönetim  kurulu üyeleri, Şevki Kaya, Mahir Şafak, Cız Alyans Zahir Cız, Sümer Mahallesi muhtarı Mehmet Kutlu ve çok sayıda davetli katıldı. Düğüne katılamayan CHP Adana Milletvekilleri Müzeyyen Şevkin ,Burhanettin Bulut, MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy da telgraf yollayarak genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar dilediler.

PİSTİ BOŞ BIRAKMADILAR
Damat Çağlar ve gelin Gülşen,  güzel bir müzik eşliğinde salona giriş yapıp gecenin ilk dansını gerçekleştirdi. Gelin ve damada davetliler de pistte eşlik edip gönüllerince eğlendiler.

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI
Gelin ve damat açılış dansını yaptıktan sonra davetlilerle tek tek ilgilenerek, “Hoş geldiniz” dediler. Düğün sahipleri ise konukları bir an bile yalnız bırakmadılar ve davetlilerle yakından ilgilendiler. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden gecede  zaman zaman duygulu anlar yaşandı.

LATİF DOĞAN COŞTURDU
Sanatçı Latif Doğan muhteşem düğünde söylediği bir birinden güzel şarkılarla herkesi coşturarak unutulmaz bir gece yaşattı.  Ünlü sanatçı Latif Doğan, davetlilerin isteklerini de kırmayıp geç saatlere kadar sahnede kaldı.

GECEYE ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI.
Muhteşem düğüne katılan Adana ve Adana dışından gelen çok sayıda iş dünyası ve siyasetçiler genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi. Damat ve gelin, arkadaşlarıyla çiftetelli oynayarak, mutluluklarını ölümsüzleştirdiler.

‘KARDEŞİM GÜNER GÖK’E TEŞEKKÜR EDERİM’
Nikahı ,Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar kıydı. Başkan Karalar, nikah töreni sonrası nikah cüzdanını gelin hanıma verirken bir ömür boyu mutluluklar diledi,  “Kardeşim Güner Gök’e her kesimi bir araya getirdiği için teşekkür ediyorum”dedi.

BİRBİRLERİNE ÇOK YAKIŞTILAR
Düğüne katılan davetliler gelin ile damadın birbirlerine çok yakıştığını belirterek “Ömür boyu mutlu olsunlar, bir yastıkta kocasınlar” temennisinde bulundular. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden düğün takı merasiminden sonra sona erdi. Düğüne katılanlar da genç çiftin mutluluğunu paylaşmanın sevincini yaşadılar. Günaydın Adana Gazetesi olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum