Muhteşem düğün

Ramazan Seymen ile Zehra Seymen (Demir) görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdi

Muhteşem düğün

Ramazan Seymen ile Zehra Seymen (Demir) görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdi

Muhteşem düğün
07 Haziran 2022 - 11:42

Haydar ŞENGÜL

Demir ve Seymen  aileleri, Gala Wedding Event’S Salonu’nda gerçekleşen düğün töreninde örnek bir ev sahipliği yaptı

ADANA(GÜNAYDIN)-
Damat Ramazan Seymen  gönlünü kaptırdığı Zehra Seymen (Demir) ile hayatını birleştirdi. Gala Wedding Event’S Salonu’nda gerçekleşen düğün töreni muhteşem geçerken, gelin ve damadın dostları, akrabaları, iş arkadaşları bu mutlu günlerinde onları yalnız bırakmadılar.

PİSTİ BOŞ BIRAKMADILAR
Düğünün başlangıcında gelin ile damat güzel bir müzik eşliğinde salona giriş yaparken gecenin ilk dansını gerçekleştirdiler. Gelin ve damat açılış dansını yaptıktan sonra davetlilerle tek tek ilgilenerek, “Hoş geldiniz” dediler. Gelinin Annesi Güler ve Babası İsmail  Demir  ile Damadın  annesi Zeynep ve Babası Mehmet Seymen   bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür ettiler. Konukları kapıda karşılayan ve tek tek ilgilenen düğün sahipleri, “Darısı tüm bekârlara olsun.” diye temennide bulundular.

GECEYE ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI
Adana ve Adana dışından gelen çok sayıda davetli salonu doldurdu. Adana iş dünyası ve siyasetçiler genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diledi. Damat ve gelin, arkadaşlarıyla çiftetelli oynayarak, mutluluklarını ölümsüzleştirdiler. Gecenin geç saatlerine kadar ilerleyen törende davetliler, pisti bir an olsun boş bırakmazken, gelin ve damat da oyunları ile konuklara eşlik etti.

Nikah Cüzdanı Geline
Zehra ve Ramazan çiftinin düğün törenlerinde genç çiftin nikâhları kıyılırken, salonda kopan alkışlar eşliğinde imzalar atıldı. Nikâh şahitliklerinin önünde evlilik cüzdanını nikah memuru geline vererek son sözü söyledi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden eğlencede zaman zaman duygulu anlar yaşandı.

BİRBİRLERİNE ÇOK YAKIŞTILAR
Düğüne katılan davetliler gelin ile damadın birbirlerine çok yakıştığını belirterek “Ömür boyu mutlu olsunlar, bir yastıkta kocasınlar” temennisinde bulundular. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden düğün takı merasiminden sonra sona erdi. Düğüne katılanlar da genç çiftin mutluluğunu paylaşmanın sevincini yaşadılar. Günaydın Adana Gazetesi olarak genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
Bu anı ölümsüzleştiren Adananın sayılı fotoğrafçılarından Ömer Gürbüz Wonders Fotoğrafçılık gerçekleştirdi
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum