Mükemmelin Teknoloji İle Buluştuğu Akıllı Telefon Iphone 7 Modeli İncelemesi

Mükemmelin Teknoloji İle Buluştuğu Akıllı Telefon Iphone 7 Modeli İncelemesi

Mükemmelin Teknoloji İle Buluştuğu Akıllı Telefon Iphone 7 Modeli İncelemesi
27 Kasım 2018 - 14:30

Son yılların genç ve yetişkin kadınlar tarafından çokça tercih edilen akıllı cep telefon modelleri içerisinde ilk sıralarda yer alan Iphone7 fonksiyonel bir iletişim cihazıdır. Bunun dahilinde yüksek çözünürlü ekran özelliğine sahip olup tüm kullanıcıların takdiri alan bir üründür. Akıllı cep telefonları içerisinde en iyisi olma yolunda istikrarlı bir biçimde ilerleyen kalite standartlarına uygun gösteren bir üründür. Son derece kullanışlı olup bir o kadar karışık yapısı ile ilk başlarda zorluk yaşatsa da kullandıkça karışıklığı ortadan kaybolan bir cihazdır. Tüketiciye her bakımdan yardımcı olur. Son teknolojinin çığır açtığı akıllı cep telefon olması yanı sıra fotoğraf çekmeyi sevenlerin de ilgisini çeken bir telefondur.
Teknik Özellikleri
Akıllı cep telefon olan Iphone7’nin teknik özellikleri en üst seviyede yer alır. İOS 10 işletim sistemli, işlemcisi apple A10 dört çekirdeklidir. Iphone 7 boyutları da şöyledir: 138.3x 67.1x 7.1 mm uzunluk ölçüleri olup 138 gram ağırlığa sahiptir. Ekran özelliği ise, 4.7 inç 750x11334 led backlitli ıps lcd ekranlıdır ve % 65.6 değerinde ekran- gövde oranı vardır. 2 gb’lık vvir ram kapasitesi mevcut olup depolama alanı 32-128-256 gb’tır. Arka kamera 12 Mp, 4k video kayıtı yapar, ön kamera ise 7 mp’dir.
Teknoloji Harikası Olan Iphone 7 Akıllı Telefon Nereden Alınır
Iphone7 akıllı cep telefonu hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız https://www.incehesap.com/iphone-7/ adlı web adresinden hizmet alabilirsiniz. Ayrıca bu web adresi sizlere ekonomik cep telefonu fiyatları hususunda ve ödeme koşullarında kolaylık sağlar. İnce hesap sitesi son derece güvenilir çevrimiçi platformudur ve müşteri beklentisini en iyi şekilde karşılayan internet sitelerindendir. Hem güvenilir hem de kalite ürün almanız için sizlere son derece yardımcı olur. Ayrıca hızlı kargo gönderimi sayesinde sizleri satın aldığınız akıllı telefon Iphone7 cihazı ile 2 gün içerisinde buluşturur. Satın aldığınız Iphone7 akıllı cep telefon modeli adınıza faturalı olarak gönderim sağlar.