Müziğin ve eğlencenin adresi Baran Türkü Evi

Türk Halk Müziği sanatçısı ve 'özgün müzik' yorumcusu Seyfi Yerlikaya, 9 Aralık'ta Baran Türkü Evi'nde hayranlarıyla bir araya gelerek, müzik ziyafeti verecek

Müziğin ve eğlencenin adresi Baran Türkü Evi

Türk Halk Müziği sanatçısı ve 'özgün müzik' yorumcusu Seyfi Yerlikaya, 9 Aralık'ta Baran Türkü Evi'nde hayranlarıyla bir araya gelerek, müzik ziyafeti verecek

Müziğin ve eğlencenin adresi Baran Türkü Evi
06 Aralık 2019 - 08:46

HAYDAR ŞENGÜL
 
Adana'da canlı müzik ile doyasıya eğlenmek isteyenlerin tek  mekanı olan Baran Türkü Evi, Türk Halk Müziği sanatçısı ve özgün müziğin usta yorumcusu Seyfi Yerlikaya'yı 9 Aralık günü hayranlarıyla buluşturacak. Baran Türkü Evi ile eğlencenin sınırlarını zorlayacaksınız,  güler yüzlü personelleri ile eğlencenin farkını hissedeceksiniz.
Baran Türkü Evi'ne gelerek eğlencenin ve müziğin zirvesini yakalayan sanatseverler, gördükler ilgi ve yakınlık karşısında mutluluklarını dile getirirken, birbirinden değerli ses sanatçılarına ev sahipliği yaptıkları için türkü evi yetkililerine teşekkür ettiler.
 
CANLI MÜZİK İLE FARKINI GÖSTERİYOR
 
Adana'nın en nezih mekanına olan  Baran Türkü Evi müziğin ve eğlencelerin adresi olmaya devam ediyor.
Türkü sevenlerin ve eğlencenin adresi Baran Türkü Evi her zaman olduğu gibi bu sefer Türk halk müziği ve 'özgün müzik' yorumcusu Seyfi Yerlikaya 9 Aralık'ta sevenleriyle buluşturuyor. Sanatçı, canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlenmek isteyenler 9 Aralık'ta Baran Türkü evine bekliyor.
 
EĞLENİRKEN STRES ATIYORSUNUZ
 
Eğlencenin adresi Baran Türkü Evi, eğlenceye düşkün Türkü ve özgün müzik sevenlerin yine en güvenli ve en keyifli mekanlarından biri olma özelliğini taşımaya devam ediyor.
Bu güzel ve geniş mekanda doyasıya eğlenen Türkü severler birbirinden değerli sanatçıları dinleyerek stres atıyorlar. Müşterilere doyumsuz anlar sunan orkestra gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürprizleriyle dikkat çekiyor.
 
HAFTANIN HER GÜNÜ EĞLENCE
 
Türkü Evi yetkilileri, "Adanalılara en iyi hizmeti sunmaktan son derece mutluyuz. Günün ve haftanın yorgunluğunu atmanız ve eğlencenin tadına vara bilmeniz için mekanımız ve personellerimiz ne gerekiyorsa yapmaya hazır. Haftanın her günü gece saat 03:00 kadar türkü, halay ve oyun havasıyla tüm güzellikleri ile değerli misafirlerimize sunuyoruz." dediler.
Özel günler ve kutlamalar için de hizmet verdiklerini belirten yetkililer, "Yılın stresini, yorgunluğunu üzerinde atmak isteyenler ve ailesiyle sevdikleriyle birlikte güvenli bir ortamda eğlenmek isteyenler için gece geç saatlere kadar canlı müzik eşliğinde hizmet veriyoruz. Belirli günlerde sesi ve yorumu ile gündemde olan her biri bir birinden değerli sanatçılarımız ile sizleri bir araya getiriyoruz. Gönlünüzce eğleneceğiniz aileniz ve dostlarınız ile hoşça vakit geçireceğiniz zamanlar sizlere doyumsuz bir eğlenme imkanı sunmaktayız. Özel günlerinizde dostlarınızla birlikte kutlama için bir araya gelebileceğiniz mekanımız her zaman sizlerin hizmetindedir." diye müzikseverleri mekanlarına davet ettiler.
Müziğin ve eğlencenin müdavimleri için adres: Beyazevler Mahallesi Beyazevler Caddesi Baraj yolu No: 12 Adana. İletişim ve rezervasyon yaptırmak için(0322) 233 99 71-05300715889 telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum