Öğrenciler İngilizce eğitimine macera ve eğlenceyi de ekledi

Öğrenciler İngilizce eğitimine macera ve eğlenceyi de ekledi

Öğrenciler İngilizce eğitimine macera ve eğlenceyi de ekledi
01 Haziran 2019 - 08:39

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Eğitim Fakültesi İngiliz Dili Eğitimi Bölümü ikinci sınıf öğrencileri ile Yüreğir Mehmet Ali Yılmaz İlkokulu 3. sınıf öğrencileri ÇÜ Ali Nihat Gökyiğit Botanik Bahçesi’nde eğlendi.
ÇÜ Eğitim Fakültesi İngiliz Dili Eğitimi Bölümü ikinci sınıf öğrencileri “Topluma Hizmet Uygulamaları” dersi kapsamında gerçekleştirdikleri etkinlikte, Botanik Bahçesinde İngilizce Oyun projesi olan (Scavenger’s Game) ile ilkokul öğrencilerine keyifli bir gün yaşattı.
Öğretim Görevlisi Salih Kavak’ın etkinliğe katılan öğrencilere ve öğretmenlere Ali Nihat Gökyiğit Botanik Bahçesi hakkında genel bilgi vermesiyle birlikte, Yüreğir Mehmet Ali Yılmaz İlkokulu’ndan gelen 37 öğrenci ÇÜ Botanik Bahçesinde hem doğada güzel bir vakit geçirdi hem de öğrenme ortamını sınıf dışına taşıdı. Yüreğir Mehmet Ali Yılmaz İlkokulu öğretmeni Seren Işık, "Doğa ve Scavenger´s Hunt" isimli etkinlikle öğrencilere farklı bir gün yaşatıp aynı zamanda eğitimlerine katkı sunmaya çalıştıkları belirterek destek veren Nilsun Sakar, Nurşen Şahin, Seren Işık, ÇÜ Eğitim Fakültesi İngiliz Dili Eğitimi Bölümü Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Meryem Akçayoğlu, bölüm öğrencileri ile Botanik Bahçesi görevlilerine teşekkür etti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum