OKAN BAYÜLGEN HAREM KABARE İLE 01 BURDA PGM’DE SAHNE ALIYOR

OKAN BAYÜLGEN HAREM KABARE İLE 01 BURDA PGM’DE SAHNE ALIYOR

OKAN BAYÜLGEN HAREM KABARE İLE 01 BURDA PGM’DE SAHNE ALIYOR
18 Kasım 2021 - 10:05

ADANA(GÜNAYDIN)

Okan Bayülgen’in yazıp yönettiği ve aynı zamanda oynadığı Harem Kabare adlı oyun, 19 Kasım 2021 Cuma saat 20.00’da 01 Burda Performans Gösteri Merkezi’nde seyircileri ile buluşuyor.

Müzikli ve eğlenceli komedi oyununun kadrosunda yer alan Melda Gür, Merve Sevi, Ödül Turan, Selin Atasoy, Kayra Ural; birbirinden farklı ve eğlenceli kadınları canlandırarak izleyicilerin karşısına çıkacak. Şehrin koşuşturmasına ilaç gibi gelecek, tiyatronun sihirli dünyasında yer almanın mutluluğunu yaşatacak müzikal, Adanalı sanatseverlerin akşamına renk katacak.

01 Burda PGM, COVİD-19’a karşı önlemleri ile konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Etkinlikler yüzde 100 taze hava ile iklimlendirilen salonun ferah ortamında gerçekleşirken; seyirciler salona HES kodunun yanında aşı kartı veya negatif PCR testi ibrazı ile giriş yapabiliyor.

PGM Etkinlik takvimine www.01burdapgm.com web sitesinden veya 01 Burda mobil aplikasyonundan ulaşabilirsiniz. 01 Burda PGM etkinlik takviminin tamamı 01burdapgm.com adresinde yer alıyor.-

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum